banner1199

banner1197

'Derbinin sonucunu detaylar belirler'

Fenerbahçe'nin Brezilyalı oyuncusu Diego Ribas, yarın oynanacak Beşiktaş derbisinin zorlu geçeceğini, takım halinde iyi bir performans göstermeye hazır olduklarını ve kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

SPOR 27.09.2015, 11:26 27.09.2015, 11:28
'Derbinin sonucunu detaylar belirler'
Beşiktaş derbisi öncesi FB TV'ye açıklamalarda bulunan Diego Ribas, "Son derece zorlu bir karşılaşma olacak ama biz şu anda oraya gidip takım halinde iyi bir performans göstermeye hazırız. İyi bir çalışma haftası geçirdik ve isteğimiz kazanmak. Kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Böyle maçlarda genellikle az pozisyon görmeye hepimiz alışığız diye düşünüyorum. Yine az gol pozisyonu olan ve detayların maçı bir taraftan alıp diğer tarafa götürebileceği bir karşılaşma olacağını diye düşünüyorum çünkü her iki tarafta son derece iyi bir şekilde çıkacak maça. Dediğim gibi detaylar belirleyecek" dedi.


"BEŞİKTAŞ MAÇINDA TAKIMIMA YARDIMCI OLABİLMEK İÇİN HAZIR OLACAĞIMI DÜŞÜNÜYORUM"


Sakatlığıyla ilgili değerlendirmede bulunan Ribas, "Şu anda çok daha iyiyim. Her geçen gün biraz daha iyiye gidiyor durumum. Her antrenmanda kendimi biraz daha iyi hissediyorum. Ben Beşiktaş maçında takımıma yardımcı olabilmek için hazır olacağımı düşünüyorum" diye konuştu. DHA
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P