banner1199

banner1197

Profesörler ile Bursaspor yönetimi dostluk maçı yaptı

Uludağ Üniversitesi'nin 40. Kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde üniversitenin profesörleri, doçentleri, doktorları ve öğretim görevlileri, Bursaspor yönetim kurulu üyeleriyle 'Dostluk maçı' oynadı.

SPOR 06.10.2015, 23:36 06.10.2015, 23:37
Profesörler ile Bursaspor yönetimi dostluk maçı yaptı
Uludağ Üniversitesi Spor Müdürlüğü Sahasında oynanan karşılaşma büyük heyecan ve çekişmeye sahne oldu. Uludağ Üniversitesi takımında Uludağ Üniversitesi Rektörü profesör Doktor Yusuf Ulcay'ın yanı sıra rektör yardımcısı profesör Eray Alper Yabancı Diller Dekanı profesör Recep Cıbık, kardiyoloji profesörü Mustafa Tayar, kardiyolog Bülent Özdemir, Tıp Fakültesi Dekanı profesör Selim Gürel, diğer öğretim görevlileri Nazım Gürak, Doğan Şenyüz, Ramiz Arabacı, Muharrem Demirel, Teoman Atıcı, Bedrettin Akova, Faruk Korkmaz, Cenk Aydın, Ziraat Fakültesi Dekanı Uğur bilgili, Veteriner Fakültesi dekanı Hüseyin Yıldız forma giydi.

Bursaspor'da ise başkan Recep Bölükbaşı'nın yanı sıra, yeşil beyazlı yöneticiler ve antrenörler dostluk maçında karşı karşıya geldi. Maç öncesi açıklama yapan Uludağ Üniversitesi Rektörü Yusuf Ulcay, "Ben Bursalıyım. Doğduğumdan bu güne Bursasporluyum. Üniversite olarak Bursaspor ile her konuda işbirliği içerisindeyiz. Sağlık hizmetlerinin yanı sıra, kulübümüze olmayan branşlar için sporcu desteği de vereceğiz. Bu birliktelik sürekli olacak" dedi.

Daha sonra Başkan Recep Bölükbaşı dostluk mesajları verdi. Daha sonra büyük çekişme içerisinde geçen karşılaşma Bursaspor'un gollerini Başkan Recep Bölükbaşı, Fatih Çayla (2), Uludağ Üniversitesi'nin ise rektör Yusuf Ulcay, Günaydın Kırcı ve Gülbek Erkılıç attı.
Daha sonra günün anısına pasta kesildi ve rektör Yusuf Ulcay Başkan Recep Bölükbaşı'na İznik'te öğrencilerin yaptığı el yapımı çini tabak hediye etti.

ÖĞRENCİLERE İNDİRİM
Pasta töreninde konuşan Uludağ Üniversitesi rektörü Yusuf Ulcay, "Başkanımız Recep Bölükbaşı'nın 65 bin öğrencimiz için büyük jest yaptı. Passolig kartı almaları halinde öğrencilerimiz Atatürk Stadı'ndaki maçlarda yüzde 25, Timsah Arena'daki maçlarda ise yüzde 50 indirim uygulanacak" dedi.

CEMAL EKENTOK
DHA
Yorumlar (0)
11°
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P