banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Spor Toto Basketbol Ligi'nde ilk yarı programı belli oldu

Spor Toto Basketbol Ligi 2016 - 2017 sezonunda ilk yarısı belli oldu.

SPOR 02.08.2016, 15:01
Spor Toto Basketbol Ligi'nde ilk yarı programı belli oldu

Polat Renaissance Hotel'de yapılan kura çekimi ile ilk yarısı belli olan Spor Toto Basketbol Ligi 2016-2017 sezonu 8 Ekim'de başlayacak. 15 haftalık ilk yarı süreci 23 Ocak'ta son bulurken Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki derbi mücadele ligin 6'ncı haftasında oynanacak.
Spor Toto Basketbol Ligi'nde ilk yarı şu şekilde:

1'İNCİ HAFTA (8-9-10 EKİM)

Demir İnşaat Büyükçekmece - Trabzonspor Medicalpark
Galatasaray Odeabank - Best Balıkesir
Darüşşafaka Doğuş - Tofaş
Pınar Karşıyaka - Banvit
Yeşilgiresun Belediyespor - Gaziantep Basketbol
İstanbul BBSK - Anadolu Efes
Muratbey Uşak - Fenerbahçe
Rönesans TED Ankara Kolejliler - Beşiktaş Sompo Japan

2'NCİ HAFTA (15-16-17 EKİM)

Best Balıkesir - Demir İnşaat Büyükçekmece
Tofaş - Galatasaray Odeabank
Banvit - Darüşşafaka Doğu
Gaziantep Basketbol - Pınar Karşıyaka
Trabzonspor Medicalpark - Yeşilgiresun Belediyespor
Fenerbahçe - İstanbul BBSK
Beşiktaş Sompo Japan - Muratbey Uşak
Anadolu Efes - Rönesans TED Ankara Kolejliler

3'ÜCÜ HAFTA HAFTA (22-23-24 EKİM)

Demir İnşaat Büyükçekmece - TOFAŞ
Galatasaray Odeabank - Banvit
Darüşşafaka Doğuş - Gaziantep Basketbol
Pınar Karşıyaka - Trabzonspor Medical Park
Yeşilgiresun Belediyespor - Fenerbahçe
İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Beşiktaş Sompo Japan
Muratbey Uşak Sportif - Rönesans TED Ankara Kolejliler
Best Balıkesir - Anadolu Efes

4'ÜNCÜ HAFTA (29-30-31 EKİM)

Banvit - Demir İnşaat Büyükçekmece
Gaziantep Basketbol - Galatasaray Odeabank
Trabzonspor Medical Park - Darüşşafaka Doğuş
Fenerbahçe - Pınar Karşıyaka
Beşiktaş Sompo Japan - Yeşilgiresun Belediyespor
Rönesans TED Ankara Kolejliler - İstanbul Büyükşehir Belediyespor
Anadolu Efes - Muratbey Uşak Sportif
TOFAŞ - Best Balıkesir

5'İNCİ HAFTA (5-6-7 KASIM)

Demir İnşaat Büyükçekmece - Gaziantep Basketbol
Galatasaray Odeabank - Trabzonspor Medical Park
Darüşşafaka Doğuş - Fenerbahçe
Pınar Karşıyaka - Beşiktaş Sompo Japan
Yeşilgiresun Belediyespor - Rönesans TED Ankara Kolejliler
İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Muratbey Uşak Sportif
Best Balıkesir - Banvit
TOFAŞ - Anadolu Efes

6'NCI HAFTA (12-13-14 KASIM)

Anadolu Efes - Demir İnşaat Büyükçekmece
Fenerbahçe - Galatasaray Odeabank
Beşiktaş Sompo Japan - Darüşşafaka Doğuş
Rönesans TED Ankara Kolejliler - Pınar Karşıyaka
Muratbey Uşak Sportif - Yeşilgiresun Belediyespor
Trabzonspor Medical Park - İstanbul Büyükşehir Belediyespor
Gaziantep Basketbol - Best Balıkesir
Banvit - TOFAŞ

7'NCİ HAFTA (19-20-21 KASIM)

Demir İnşaat Büyükçekmece - Fenerbahçe
Galatasaray Odeabank - Beşiktaş Sompo Japan
Darüşşafaka Doğuş - Rönesans TED Ankara Kolejliler
Pınar Karşıyaka - Muratbey Uşak Sportif
Yeşilgiresun Belediyespor - İstanbul Büyükşehir Belediyespor
Best Balıkesir - Trabzonspor Medical Park
TOFAŞ - Gaziantep Basketbol
Banvit - Anadolu Efes

8'İNCİ HAFTA (26-27-28 KASIM)

Beşiktaş Sompo Japan - Demir İnşaat Büyükçekmece
Rönesans TED Ankara Kolejliler - Galatasaray Odeabank
Muratbey Uşak Sportif - Darüşşafaka Doğuş
İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Pınar Karşıyaka
Anadolu Efes - Yeşilgiresun Belediyespor
Fenerbahçe - Best Balıkesir
Trabzonspor Medical Park - TOFAŞ
Gaziantep Basketbol - Banvit

9'UNCU HAFTA (3-4-5 ARALIK)

Demir İnşaat Büyükçekmece - Rönesans TED Ankara Kolejliler
Galatasaray Odeabank - Muratbey Uşak Sportif
Darüşşafaka Doğuş - İstanbul Büyükşehir Belediyespor
Pınar Karşıyaka - Yeşilgiresun Belediyespor
Best Balıkesir - Beşiktaş Sompo Japan
TOFAŞ - Fenerbahçe
Banvit - Trabzonspor Medical Park
Gaziantep Basketbol - Anadolu Efes

10'UNCU HAFTA (10-11-12 ARALIK)

Muratbey Uşak Sportif - Demir İnşaat Büyükçekmece
İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Galatasaray Odeabank
Yeşilgiresun Belediyespor - Darüşşafaka Doğuş
Anadolu Efes - Pınar Karşıyaka
Rönesans TED Ankara Kolejliler - Best Balıkesir
Beşiktaş Sompo Japan - TOFAŞ
Fenerbahçe - Banvit
Trabzonspor Medical Park - Gaziantep Basketbol

11'İNCİ HAFTA (17-18-19 ARALIK)

Demir İnşaat Büyükçekmece - İstanbul Büyükşehir Belediyespor
Galatasaray Odeabank - Yeşilgiresun Belediyespor
Darüşşafaka Doğuş - Pınar Karşıyaka
Best Balıkesir - Muratbey Uşak Sportif
TOFAŞ - Rönesans TED Ankara Kolejliler
Banvit - Beşiktaş Sompo Japan
Gaziantep Basketbol - Fenerbahçe
Trabzonspor Medical Park - Anadolu Efes

12'NCİ HAFTA (24-25-26 ARALIK)

Yeşilgiresun Belediyespor - Demir İnşaat Büyükçekmece
Pınar Karşıyaka - Galatasaray Odeabank
Anadolu Efes - Darüşşafaka Doğuş
İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Best Balıkesir
Muratbey Uşak Sportif - TOFAŞ
Rönesans TED Ankara Kolejliler - Banvit
Beşiktaş Sompo Japan - Gaziantep Basketbol
Fenerbahçe - Trabzonspor Medical Park

13'ÜNCÜ HAFTA (31 ARALIK-1-2 OCAK)

Demir İnşaat Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka
Galatasaray Odeabank - Darüşşafaka Doğuş
Best Balıkesir - Yeşilgiresun Belediyespor
TOFAŞ - İstanbul Büyükşehir Belediyespor
Banvit - Muratbey Uşak Sportif
Gaziantep Basketbol - Rönesans TED Ankara Kolejliler
Trabzonspor Medical Park - Beşiktaş Sompo Japan
Fenerbahçe - Anadolu Efes

14'ÜNCÜ HAFTA (7-8-9 OCAK)

Darüşşafaka Doğuş - Demir İnşaat Büyükçekmece
Anadolu Efes - Galatasaray Odeabank
Pınar Karşıyaka - Best Balıkesir
Yeşilgiresun Belediyespor - TOFAŞ
İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Banvit
Muratbey Uşak Sportif - Gaziantep Basketbol
Rönesans TED Ankara Kolejliler - Trabzonspor Medical Park
Beşiktaş Sompo Japan - Fenerbahçe

15'İNCİ HAFTA (21-22-23 Ocak)

Demir İnşaat Büyükçekmece - Galatasaray Odeabank
Best Balıkesir - Darüşşafaka Doğuş
TOFAŞ - Pınar Karşıyaka
Banvit - Yeşilgiresun Belediyespor
Gaziantep Basketbol - İstanbul Büyükşehir Belediyespor
Trabzonspor Medical Park - Muratbey Uşak Sportif
Fenerbahçe - Rönesans TED Ankara Kolejliler
Beşiktaş Sompo Japan - Anadolu Efes

DHA

Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P