banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Trabzonspor'dan flaş Burak Yılmaz açıklaması

Adı Beşiktaş ile anılan Burak Yılmaz ile ilgili Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, açıklamalarda bulundu. Ağaoğlu, kendilerine resmi bir teklif gelmediğini söyledi.

SPOR 30.08.2018, 17:27
Trabzonspor'dan flaş Burak Yılmaz açıklaması

Ağaoğlu, göreve geldiğinden bugüne kadar bir çok kişinin Burak transferi için aracılık yaparak aradığını ancak hiçbirinin ciddi boyutu olmadığını belirterek “Ben bir kurumu temsil ediyorum. Her zaman söylediğim bir şey var. Benim oyuncuma talip olan varsa bize resmi teklif yapar. Onun haricindekileri ne olursa olsun spekülatif olarak değerlendiririm. Resmi bir teklif olmadığı sürece bunun üzerine yorum dahi yapmam. Geldiğimden beri de bunu söylüyorum, bundan başka bir şey de söylemedim. Trabzonspor kulübüne Burak ile ilgili resmi teklif yapılmamıştır, bu kadar.”dedi.

YUSUF YAZICI ÖRNEĞİ

 Başkan Ağaoğlu, Burak konusundaki spekülasyonlara Yusuf Yazıcıüzerinden örnek vererek “Konuşmalar oluyor, olmuyor değil ancak. Bunlar diğer futbolcular hakkında da oluyor. Örneğin Yusuf Yazıcı için onlarca kulüp aradı sözde teklif yaptı ancak resmi olarak ciddiye alınacak iki teklif geldi. Trabzonspor’un kayıtlarında yalnızca iki kulübün teklifi var. Onların cevapları da kulüpte kayıtlıdır. Ayrıca o teklifleri de reddettik. Burada önemli olan resmi tekliftir, arayanlara direk 'Ciddiyseniz kulübe teklif gönderin ki üzerine konuşalım, evet ya da hayır diyelim' diyoruz.”ifadelerini kullandı.

"GELDİĞİMDEN BERİ BEŞİKTAŞ BURAK’I İSTİYOR"

Burak’ın transferi konusu başkanlığa geldiği günden itibaren gündemde olduğunu söyleyen Ağaoğlu ”O günden beri Beşiktaş Burak’ı istiyor. Teklifler de var ancak kim oldukları belli olmayan kişiler tarafından. Adam arıyor “Burak’ı Beşiktaş istiyor” diyor,  ben de “Sen kimsin” diyorum. Bu teklifi Beşiktaş yöneticisi dahi yapsa resmi olarak kulübe teklif ulaşmadıkça ciddiye alınmaz. Bu konu bu kadar basit.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P