banner1199

banner1197

Aksaray, Kırşehir ve Nevşehir'de okullar tatil mi? (17 Ocak Perşembe)

Nevşehir Valiliği yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşullarından dolayı okulların 17 Ocak Perşembe tatil edildiğini açıkladı. Valilikten yapılan açıklamada hamile ve engelli kamu personellerinin de idari izinli sayılacağı belirtildi. Kırşehir Valiliği de yaptığı açıklamayla okulların tatil edildiğini açıkladı. Valilik açıklamasına göre hamile ve engelli kamu çalışanları da idari izinli sayılacak. Aksaray Valiliği de yaptığı açıklamayla okullaırn tatil edildiğini duyurdu.

YURT 17.01.2019, 00:04 17.01.2019, 00:12
Aksaray, Kırşehir ve Nevşehir'de okullar tatil mi? (17 Ocak Perşembe)

Nevşehir merkez ve ilçelerinde, dün geceden beri etkili olan kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime ara verildiği bildirildi.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, yoğun kar ve yollarda oluşan buzlanma nedeniyle 17 Ocak Perşembe günü il genelindeki resmi ve özel tüm eğitim kurumlarının tatil edildiği duyuruldu.

Açıklamada, hamile ve engelli kamu personelinin de idari izinli sayılacağı belirtildi.

Kırşehir

Kırşehir merkez ve ilçelerinde, kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime  bir gün süre ile ara verilmesi kararlaştırıldı.

Valilik'ten yapılan yazılı açıklamada, yoğun kar ve yollarda oluşan buzlanma nedeniyle 17 Ocak Perşembe günü il genelindeki resmi ve özel tüm eğitim kurumlarının tatil edildiği duyuruldu.

Açıklamada, hamile ve engelli kamu personelinin de  idari izinli sayılacağı belirtildi.

Aksaray

 Aksaray'da yoğun kar, buzlanma ve olumsuz hava koşulları nedeniyle il genelinde eğitime ara verildi.

Aksaray Valiliğinden yapılan açıklamada, il genelinde etkili kar yağışının ardından buzlanma nedeniyle eğitime bir gün ara verilmesi kararının alındığı bildirildi.
Açıklamada, "Kar yağışı, buzlanma ve olumsuz hava koşulları nedeniyle il genelindeki eğitim kurumları 17 Ocak Perşembe günü tatil edildi. Hamile ve engelli kamu çalışanları ise 1 gün idari izinli sayılacak." ifadesine yer verildi.

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P