banner1199

banner1197

Arama çalışmalarına ara verildi

TOKAT'ın Reşadiye İlçesi'nde 22 gün önce kaybolan komşu çocukları 8 yaşındaki Bayram Erol ile 5 yaşındaki Dursun Kağan Taşçı'yı Kelkit Çayı üzerinde yapılan arama çalışmalarına, yoğun kar yağışı nedeniyle ara verildi. Şu ana kadar yaklaşık 180 kişinin ifadesine başvuruldu, bir çok evde arama yapıldı, ancak bir sonuç çıkmadı.

YURT 19.01.2016, 15:20 19.01.2016, 15:25
Arama çalışmalarına ara verildi
Reşadiye'de Çermik Mahallesi'nde 22 gün önce kaybolan Adile ve Ömer Erol çiftçinin çocukları Bayram ile komşuları Nafize ve İbrahim Taşçı çiftinin çocukları Dursun Kağan'ı arama çalışmalarından sonuç alınamadı.

ÇALIŞMALARA ARA VERİLDİ

Su seviyesinin son kez düşürüldüğü Kelkit Çayı üzerinde dün yeniden arama tarama çalışması gerçekleştiren AFAD ekipleri, yaklaşık 25 kilometrelik alanda yaptıkları çalışmada çocukların izine rastlayamadı. Bölgede bu sabah etkili olan kar yağışı dolayısıyla AFAD ekiplerinin Kelkit Çayı üzerine gerçekleştirdikleri çalışmalara bir süre ara verildi.

Tokat'tan Reşadiye'ye giden polisler ise çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca Emniyet Genel Müdürlüğü'nden gelen 4 kişilik özel ekibin ilçedeki çalışması ise sürüyor. Ekiplerin şu ana kadar aralarında her iki kayıp çocuğun yakınları da olmak üzere yaklaşık 180 kişinin ifadesine başvurduğu öğrenildi. Ayrıca ekiplerin daha önce suça karışmış bazı kişilerin evlerinde arama yaptıkları, fakat çocukların izine rastlanılmadığı bildirildi. DHA 
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P