banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

'Artık yaşamak istemiyorum'

Cep telefonuna yazılı not bırakıp intihar etti

YURT 22.09.2015, 00:31 22.09.2015, 00:32
'Artık yaşamak istemiyorum'
İstanbul Beyoğlu'nda, kemik erimesi hastalığına yakalandığı için bir süredir bunalımda olduğu belirtilen 22 yaşındaki genç kız, cep telefonuna "Artık yaşamak istemiyorum" yazılı not bırakarak, kendini mutfaktaki doğalgaz borusuna asıp intihar etti.
Olay, Hacıahmet Mahallesi, Kır Kahyası Sokak, 16/10 numaralı evde meydana geldi. Bir tekstil atölyesinde çalıştığı öğrenilen Melek Yılmaz, annesiyle birlikte bayram temizliği yapmak için işe gitmedi. Temizlik sırasında annesi, alışveriş yapmak için dışarı çıkınca, Melek Yılmaz (22), henüz belirlenemeyen bir nedenle kendini mutfaktaki doğalgaz borusuna iple asarak intihar etti.
Alışverişten dönen anne, mutfağa girip kızının cansız bedenini görünce sinir krizleri geçirdi. Çığlıkları duyan komşular, ipi keserek Melek Yılmaz'ı kurtarmaya çalıştı. Ancak olay yerine çağrılan sağlık ekipleri genç kızın hayatını kaybettiğini tespit etti.
Polis ekipleri, yaptıkları incelemede, Melek Yılmaz'ın cep telefonuna “Artık yaşamak istemiyorum" yazılı bir not bıraktığını belirledi. İntihar olayının aydınlatılması için, Melek Yılmaz'ın en son kimlerle konuştuğu ve mesajlaştığını belirlemek amacıyla cep telefonuna el konuldu.
Evin 5 çocuğundan en küçüğü olduğu öğrenilen Melek Yılmaz'ın kemik erimesi hastalığına yakalandığı, bu nedenle bir süredir bunalımda olduğu belirtildi.

Murat DELİKLİTAŞ - Özgür EREN
DHA
Yorumlar (0)
az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P