banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Bayram tatilinde acı bilanço

Bayram tatilinin ilk üç gününde kazalar 62 can aldı. 310 kişi de yaralandı. Alınan tedbirler ve yapılan uyarılara rağmen yurdun çeşitli bölgelerinden üzücü trafik kazası haberleri geldi. Bayramın ilk gününde de kazalar devam etti. Düzce, Tunceli ve Çorum’da ölümlü kazalar meydana geldi.

YURT 21.08.2018, 16:59 21.08.2018, 18:22

Ne uyarılar, ne önlemler, ne de cezalar kazaların önüne geçebildi. Bayram tatilinin ilk üç gününde 62 kişi trafik kazalarında yaşamını yitirdi.

9 günlük bayram tatilinin ilk üç gününde, yollar adeta kan gölüne döndü. Pek çok kentten ölümlü trafik kazası haberleri geldi. 310 kişi de bu kazalarda yaralandı.

Bugünde bu acı kazalar devam etti. Bayram sabahının feci kazası Çorum’un Sungurlu ilçesinde yaşandı. Otomobilin devrilmesi sonucu aynı aileden 2 kişi öldü. 4’ü çocuk 6 kişi de yaralandı.

Düzce’de, hafif ticari araç ile traktör çarpıştı. Bayramlaşmaya giden çift, traktörün altında kaldı. Kadriye Metin hafif yaralanırken eşi Mehmet Metin yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Tunceli’de iki otomobil çarpıştı. Kaza, Tunceli –Ovacık karayolu Dilek Köyü yol ayrımı mevkiinde meydana geldi. 1 kişi öldü. 2’si çocuk 7 kişi yaralandı.

İstanbul’da D-100 kara yolu Beylikdüzü mevkiinde Edirne istikametine doğru aynı yönde ilerleyen iki otomobil çarpıştı. Kazada 1 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi de yaralandı.

Balıkesir, Erzincan ve yine İstanbul’da kazalar meydana geldi. Neyse ki yaşamını yitiren olmadı ama yaralılar var.

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P