banner1199

banner1197

Dikkatsizliği canına mal oluyordu

Ordu’nun Fatsa ilçesinde motosikletiyle yola kontrolsüz çıkan bir sürücü, kamyonun altında kalmaktan son anda kurtuldu. Olay anı güvenlik kamerası tarafından anbean kaydedildi.

YURT 25.04.2016, 16:07
Dikkatsizliği canına mal oluyordu
Görüntülerdeki sürücü Gökhan Aydın(21), motosikletiyle bir anda yola doğru hareket etti. Hızla gelen kamyon, motosiklete ön tekerinden hafif çarptı. Olay anı bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.
Olay anını anlatan Gökhan Aydın, “Arkadaşlarımla galeride oturuyorduk. Markette bir şeyler almamı istediler. Motoruma bindim ve tam asfalta çıkacağım sırada kamyonun geldiğini gördüm ve frene bastım. O esnada motorum kendi kendine hareket etti ve kamyonun altına doğru ilerledi. Kendimi motorun üzerinden atarak kurtardım. Allah’tan bana bir şey olmadı, çok sevinçliyim” dedi.
Kaza nedeniyle motosikletin büyük hasar gördüğünü belirten Aydın, “Kaza olduktan sonra kamyon şoförü geriye doğru geldi ve bana sağlığım hakkında bir şeyler sordu. ‘İyiyim’ dedim ve daha sonra kendisi yoluna devam etti. Verilmiş sadakam varmış” diye konuştu.  İHA
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P