banner1199

banner1197

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde şok!

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde böcek alarmı verildi. Belediye Binasının 4'üncü katındaki Teftiş Kurulu Başkanı'nın odasında ortam dinleme cihazı bulundu. Olayın ardından üst düzey yöneticilerin odalarında böcek taraması yapıldı.

YURT 07.06.2014, 15:17 07.06.2014, 16:29
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde şok!

İzmir Büyükşehir Belediyesi binasındaki Teftiş Kurulu Başkanı'nın odasında, "Böcek" olarak bilinen, ortam dinleme cihazı bulundu.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun makam odasının da bulunduğu Konak'taki belediye hizmet binasının 4'üncü katına dinleme cihazı yerleştirildiği belirlendi.

Teftiş Kurulu Başkanı Nalan Zitoşvili, dizüstü bilgisayarını şarj etmek için üçlü prize taktı ancak enerji gelmeedi. Tamir için odaya giren belediyenin teknik servisi üçlü prizi açtığında, bir mikrofon, GSM sim kartı modülü ve enerji depolanmasını sağlayan güç ünitesi ile karşılaştı.

Bilgi İşlem Teknolojileri Daire Başkanlığı dinleme cihazı bulunmasıyla ilgili tutanak tuttu. Belediye, Cumhuriyet Başsavcılığı'na üçlü prizi yerleştirenlerle ilgili suç duyurusunda bulundu.

Üçlü priz dinleme cihazının Teftiş Kurulu Başkanı'nın odasında bulunmasından sonra belediye üst düzey yöneticilerin odalarında kullanılan benzer üçlü prizler başta olmak üzere tüm prizler kontrol edilerek böcek arandı.

Yorumlar (1)
cenap aytepe 6 yıl önce
bu böcekler ne zamandır var......bence dost gibi görünen birbirini tuzağa düşürmeğe çalışan çıkar ortaklarının beraberliklerinden beri var hem ortak hem güvensiz .....ama olan kime oluyor.
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P