banner1199

banner1197

Kediye ciğer teslim ettiler!

EDİRNE’de düzenlenecek olan Uluslararası Bando ve Ciğer Festivali'nin tanıtımı Kapıkule Sınır Kapısı'nda çizgi film karekterler Tom, Garfield, Sylvester ile gerçekleştirildi. Edirne'yi Tanıtma ve Tava Ciğeri Kalite Koruma Derneği Başkanı Bahri Dinar, "Bu yıl kediler ciğere doyacak" dedi.

YURT 11.05.2017, 17:09
Kediye ciğer teslim ettiler!

Edirne Belediyesi tarafından bu yıl 12-14 Mayıs tarihleri arası 7’ncisi düzenlenecek olan Uluslararası Bando ve Ciğer Festivali için, Bulgaristan'a açılan Kapıkule Sınır Kapısı'nda tanıtım etkinliği düzenlendi. Tanıtımda ünlü çizgi film karekterleri Tom, Garfield, Sylvester ile çizmeli kedi kostumü giyen 4 kişi Kapıkule'den temsili giriş yaparken, Edirne Belediye bandosu tarafından karşılandı. Kedilere ciğer ikram edilmesinin ardından çalınan müzikler eşliğinde göbek atıldı.

Festival organizasyon komitesinde yeralan işadamı Kemal Kılıç, festivalin tanıtımı için böyle bir organizasyon gerçekleştirdiklerini belirterek, "Bu yıl dünyaca ünlü kedilerin ciğerin kokusunu aldıkları için festivale davet ettik” dedi. 

Edirne’yi Tanıtma ve Tava Ciğeri Kalite Koruma Derneği Başkanı Bahri Dinar, festivalin tanıtımı için renkli bir organizasyon gerçekleştirdiklerini belirterek, "Bu yıl kediler ciğere doyacak" dedi.

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P