banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

'Kırmızı Düdük' uygulaması

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bu bayram ben de trafik polisiyim, hatalı sürücüye kırmızı düdük" projesi kapsamında Bolu'nun Gerede ilçesinde yol uygulamasına katıldı. Soylu, durdurulan araçlardaki çocuklara düdük, şapka ve tişört verdi.

YURT 18.08.2018, 13:43

Her bayram trafik kazaları bir çok cana mal oluyor. Ancak, "Bu bayram ben de trafik polisiyim, hatalı sürücüye kırmızı düdük" uygulamasıyla kazaların bir nebze önüne geçilecek.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da bu uygulamaya katıldı. Soylu, helikopterle gittiği Bolu Gerede'de Vali Aydın Baruş ve protokol üyeleri tarafından karşılandı.

Bakan Soylu, Karadeniz Bağlantı Yolu'nun Gerede-Karabük istikametinde Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından yapılan yol uygulamasına katıldı. Emniyet yetkililerinden trafik durumu ve kaza sayıları ile ilgili bilgiler aldı.

İçişleri Bakanı, daha sonra polis memurlarıyla bayramlaştı. Yolda yapılan uygulama kapsamında durdurulan araçların sürücü ve yolcularıyla sohbet etti.

Araçlarda bulunan çocuklara kırmızı düdük, şapka ve tişört hediye eden Soylu, daha sonra helikopterle Ankara'ya doğru yola çıktı.

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P