ABD’nin parmak izi; FETÖ


Ömer Yıldız

Ömer Yıldız

05 Kasım 2015, 12:03

Yoksulluğun pençesinde kıvranan, okuma sevdalılarını ağına düşüren, gençleri devletine karşı suç işleyecek silah haline getiren, iş adamlarını finansörü yapan, munis Müslümanları devletine ve milletine karşı bilmeden ihanet zorlayan FETÖ yöneticilerinin, PKK yöneticilerinden zerre kadar farkı yoktur.
ABD ve FETÖ, haklarındaki onlarca dosyayı elinde bulundurduğu AKP’lileri çanta da keklik görürken, yapmayı planladığı İranvari darbeye engel olacağını düşündüğü CHP’yi ve MHP’yi de etkisiz kılmaya karar vermiş, Baykal’a ve Bahçeli’nin yakın çevresine kaset operasyonu düzenlemiştir.

AKP, ABD ve FETÖ oyununu görerek direnç göstermiş ve ABD ekseni FETÖ darbesine engel olmuştur.

AKP’nin desteklenmesi gereken en iyi tarafıFETÖ operasyonlarıdır.
1 Kasım seçim sonuçları, sanırım PKK ve FETÖ’nün yok oluş sürecinin de başlangıç tarihi olacaktır.
Eğer AKP yine aldanmaz, FETÖ ve PKK’nın peşini bırakmazsa,ABD’nin ülkemizdeki gladyosunun parmak izlerine de ulaşacaktır.
Ergenekon, Balyoz ve Askeri Casusluk kumpaslarını çökerten savcılar, adli kolluk kuvvetleri ve özellikle MİT, FETÖ’nün iplerinin ABD’nin elinde olduğunun deşifre edeceklerdir.
İzmir’de sürdürülen askeri casusluk davasında kumpasçıların birer birer ortaya çıkarılması ile birlikte FETÖ, hızla çorap söküğü gibi çözülmeye ve deşifre edilmeye başlanmıştır.
FETÖ militanlarını bulmak için yine FETÖ şakirtlerinin kullanılması gerekir.Devlet, pişmanlık yasasıylaFETÖ şakirtlerini itirafçı yapmalıdır.
Pişmanlık yasası özellikle TSK içindeki FETÖ militanlarını yok edecektir.
FETÖ ile zamanında sarmaş dolaş olan AKP’nin, FETÖ’nü çökertmesi, bu millete yaptığı en büyük hizmeti olacaktır.

FETÖ’nün elinde, özellikle şakirtlerini kendine bağlayacak, onları susturacak ses ve görüntü şantaj delillerinin bolca bulunduğunu öngörüyorum.

ABD’nin ülkemizdeki yerli casusluk örgütü, en büyük tetikçisi, en büyük komplocusu FETÖ örgütü olduğu ortaya çıktığında, kimlerin kaçacak delik arayacağını da hep birlikte göreceğiz.

FETÖ kördüğümün her bir ilmiği çözüldükçe, ABD’nin FETÖ lehine feryatları daha fazla çıkmaya başlayacak ve ABD, FETÖ ve PKK’yıülkemizde daha fazla eyleme teşvik edecektir.

Son cümle olarak, Türkiye’nin FETÖ ve PKK’yı çökertilmesi, emperyalist batının ve özellikle ABD’nin Ortadoğu’da ve ülkemizdeki kanlı ellerinin kırılması ve eylemsizliğine sebep olacaktır.


Başkanlı sitemi için hazırlık ve halkı ikna yöntemi…

Biz biliyoruz ki Türkiye’nin geleceği Cumhurbaşkanının iki dudağının arasında şekillenecektir.
AKP ve Cumhurbaşkanı,HDP ve YENİ CHP’nin isteği ve desteği ile anayasanın değişmez maddelerini değiştirirse, anayasadan Türk Milletini ve Atatürk değerlerini çıkarsa, gelecek nesilleri için iyice ayrışmış, iyice kutuplaşmış ve yıkılmaya mahkûm bir millet ve devlet bırakacağını da bilmeye hakları vardır.

Anayasanın ilk dört maddesinin yok edilmesi ile birlikte ABD’nin kuklası PKK ve yıkıcı bölücü Kürtçüler ile içimizdeki saklı kripto Ermeniler, yeni anayasa ile birlikte Türk Milletine karşı maddi ve manevi yönden saldırıya geçecekler, Türk Milletinde ne huzur, ne de güven bırakacaklardır.

Çok uzak olmayan bir zamanda Türk Milleti kendine ait olmayan bir devlette hayat bulama şansı olmadığını bir daha anlayacaktır.
Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kuruluş değerlerini siyaseten yok etmek, Türkiye Cumhuriyeti Devletini fiilen yıkıp, yeni bir devlet kurmak demektir.
Kaldı ki kurulması hayal edilen devlet, Türk Milletinin devleti olmayacaktır.

Mustafa Kemal Atatürk’ün ve Kurtuluş savaşı veren atalarımızın kemikleri mezarlarında sızlayacak, Türk Milletinin yaşayan nesli olarak da bize de utançiçinde ölümü beklemek kaderimiz olacaktır.

Ömer Yıldız
Ulusalkanal.com.tr

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.