banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

06.02.2012, 18:10

Bizi kardeş katili yapamayacaksınız!

Nasıl olacak yani Allah Allah diyerek ülkesini savunan Müslüman kardeşlerimize karşı mı savaşacak Mehmetçik? Adını Hz. Muhammed’ten alan ezilen dünyanın örnek askerleri, mehmetçikler mi öldürecek Suriyeli bebeleri? Hani şu camilere pis postallarıyla girip Irak’taki minareleri kurşun yağmuruna tutan canilerle birlikte mi öldüreceğiz kardeşlerimizi? Yok yok Sam Amca, ne sen ne de tasmasını tuttuğun itlerin bizi kardeş katili yapamayacak.

NUR BACI NAMUSUMUZDUR

Sam Amca ve O’na hizmet yemini eden sözleşmeli personelleri, sizin gücünüz yeter mi Mezopotamya kardeşliğini bozmaya? Biz “bastığımız yerleri toprak diyerek geçmeyiz”, çünkü biliriz ki: bayraklarımızın üstündeki kırmızı, kan kırmızıdır ve toprağımızı besler. Hayır, ne eşbaşkanlar ne de onların hizmetinde olanlar yanılıyorsunuz başka Nur bacılar olmayacak topraklarımızda çünkü o mektup beynimize saplanmıştır: “Allah’a yemin ederim ki, yaşadıklarımızı dile getirmekten acizim,utanıyorum. Vahşi,kana susamış hayvanlar gibi bedenlerimize saldırıyorlar. Size,ailelerimize ve ülkemize daha fazla utanç vermemek içinÖlmek istiyoruz. Allah için bizleri ve karnımızdaki onların piçlerini öldürün. Bizi öldürün! Bizi öldürün! Bizi öldürün!’’ Yok yok, Türküz biz, Kürdüz, Arabız namusumuz için yaşarız. Ebu Garip’te tecavüz edeceğiniz başka Nur bacılar olamayacak, yapamayacaksınız, bizi kardeş katili yapamayacaksınız. Rahat olsun Suriyeli kardeşim, İranlı kardeşim rahat olsun dün nasıl bastırtmadıysak topraklarımıza Coni çizmesini yine bastırtmayacağız. Ey kovboylar, hatırlarsın bizi, biz kızılderiliyiz, kızıldır öfkemiz!

Teoman Alili
ulusalkanal.com.tr


Yorumlar (2)
Azem Çelik 8 yıl önce
inşallah öyle olur, ama suriye'de yakalanan istihbaratçı tsk mensuplarını nereye koyacağız, bm de rusya, çin karşı çıktığı için şimdilik karar yok çıktığı gün sen mehmetçiği seyret bakalım, bir iki ayda barzani - israil hattı tamamdır.
Ömer 8 yıl önce
eğer halk bu kandırmacadan uyanır, hergün hergün kendisine küfür edildiğini farkedipte sesini yükseltmeye başlayabilirse o zaman bir şeyler olabilir. ordunun şu anki bozulmuşluğuyla pek iç açıcı şeyler düşünülmüyor ne yazık ki...
kapalı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P