banner1199

banner1197

Erdoğan'ın "Türkiye ittifakı kuralım" çağrısına partilerden destek

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın "Türkiye ittifakı kuralım" çağrısına partilerden destek geldi. CHP'den "Milli konularda ittifak yapmalıyız" açıklaması yapıldı. Vatan Partisinden "eyleme geçilmeli" çağrısı geldi. Erdoğan'ın açıklamalarına İyi Parti ve Saadet Partisinden de olumlu yanıt geldi

GÜNDEM 20.04.2019, 18:41 20.04.2019, 18:46

Erdoğan çağrı yaptı, partiler destek verdi.

S-400, PKK/PYD ve FETÖ, Ankara-Washington hattında gerginlik yaratan önemli başlıklar. İki ülke arasındaki gerginlik gün geçtikçe artarken Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'dan önemli bir çağrı geldi. Türkiye'nin Menbiç ve Fırat'ın doğusuna operasyon hedeflediği bir dönemde "Türkiye ittifakı" çağrısı yaptı Erdoğan.

Erdoğan'ın çağrısına partilerden destek geldi. Gazetelerin Ankara temsilcileri ile bir araya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ın çağrısına olumlu yanıt verdi.

Türkiye'deki sorunların Milli Hükümet Programı ile çözüleceğini savunan Vatan Partisinden de destek açıklaması geldi. Vatan Partisi Genel Sekreteri Utku Reyhan, "eyleme geçilmeli" çağrısı yaptı. 

Erdoğan'ın çağrısına İyi Parti ve  Saadet Partisinden de olumlu yanıt geldi. Aydınlık gazetesine İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray konuştu.

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kaya da destek verdi Erdoğan'ın çağrısına.

ulusal.com.tr
 

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P