banner1198

banner1199

banner1197

İstanbul Kartal'da sokak ortasında rehine krizi

İstanbul Kartal'da elinde bıçak bulunan bir kişi, sokak ortasında kadını rehin aldı. Polisin yaklaşık 3 saat süren ikna çabaları sonucunda kadın kurtarıldı. Şüpheli gözaltına alındı

GÜNDEM 18.02.2016, 10:07 18.02.2016, 10:08
İstanbul Kartal'da sokak ortasında rehine krizi
Kartal'da bir kişi, sokak ortasında bir kadını bıçakla rehin aldı. Polisin yaklaşık 3 saat süren ikna çalışmaları sonucunda kadın kurtarıldı. 

Alınan bilgiye göre, Kartal'da S.K. isimli kadın, taksiyle Mihrişah Sokak'ta U.T'nin yanına geldi. Bu sırada polis tarafından takip edilen U.T, polisleri görünce kadını bıçakla rehin alıp, yere yatırdı. Bu arada şahsın yanındaki alkol şişeleri dikkati çekti. 

Uyuşturucudan kaydı olduğu öğrenilen ve başka bir suçtan aranan şüpheli, rehin aldığı kadına "Çalışmayacaksın. Ben dilencilik yapar, sana bakarım demedim mi?" diye bağırıp, polislere de "Gazetecileri götürün buradan istemiyorum" dedi. Bunun üzerine polis gazetecileri olay yerinden uzaklaştırdı.

Polisin yaklaşık 3 saat süren ikna çalışması sonucunda kadın kurtarılırken, şüpheli gözaltına alındı.

S.K'yı olay yerine getiren taksici Ümit Gülenyüzlü, gazetecilere yaptığı açıklamada, aracına binen kadını olay yerine getirdiğini söyledi. Ardından buraya polislerin geldiğini anlatan Gülenyüzlü, "Şahıs buradaydı. Polisler geldi. Şahıs polisleri görünce bıçağı çekerek kadını rehin aldı" dedi.

ulusalkanal.com.tr
Yorumlar (0)
17°
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P