banner1199

banner1197

Milli Savunma Bakanlığı: Teröristler etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı, Afrin'de PKK/PYD terör örgütünün bulunduğu alanın ağır silahlarla vurulduğunu açıkladı. MSB'den yapılan açıklamada, " Bu atışlar sonucu saldırıyı gerçekleştiren teröristler etkisiz hale getirilmiş ve şehit olan kahraman silah arkadaşımız ile yaralılarımızın kanı yerde bırakılmamıştır." ifadelerine yer verildi

GÜNDEM 09.06.2019, 19:46 09.06.2019, 21:39
Milli Savunma Bakanlığı: Teröristler etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı, bugün Afrin'de terör örgütü tarafından yapılan saldırının ardından bölgenin ağır silahlarla ateş altına alındığını duyurdu.

Afrin'de PKK/YPG terör örgütünün Tel Rıfat'tan gerçekleştirdiği terör saldırısı sonrası yerleri tespit edilen teröristlerin, ağır silahlarla yoğun şekilde atış altına alınarak etkisiz hale getirildiği bildirildi.

Milli Savunma Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, Afrin'de PKK/YPG terör örgütünün bugün Tel Rıfat'tan gerçekleştirdiği terör saldırısı sonrası bölgede yerleri tespit edilen teröristlerin, ağır silahlarla yoğun şekilde atış altına alındığı belirtildi.

Açıklamada, "Bu atışlar sonucu saldırıyı gerçekleştiren teröristler etkisiz hale getirilmiş ve şehit olan kahraman silah arkadaşımız ile yaralılarımızın kanı yerde bırakılmamıştır. Bölgedeki terörle mücadelemiz son terörist de etkisiz hale getirilene kadar azim ve kararlılıkla devam edecektir." ifadeleri kullanıldı.


ulusal.com.tr

Yorumlar (0)
17°
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P