banner1199

banner1197

Mutlu'dan üretici kadınlara ziyaret

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Rifat Mutlu, İzmir Enternasyonal Fuarı’nda üretici kadın derneklerini ziyaret etti. Üretici kadınlarla buluşan Mutlu, Çağdaş Balkan Kadınlar Derneği’nin davet için teşekkür etti

GÜNDEM 13.03.2019, 13:03 13.03.2019, 13:07
Mutlu'dan üretici kadınlara ziyaret

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Rifat Mutlu, İzmir Fuarı’nda standları gezdi.

Mutlu, Çağdaş Balkan Kadınlar Derneği’nin daveti üzerine üretici kadın derneklerini ziyaret etti. Üretici kadınlarla ve engelli vatandaşlarla buluşan Mutlu, kadınların el emeklerini de dikkatle inceledi. Mutlu, tek tek standları dolaşarak kadınların sorunlarını ve isteklerini dinledi. İzmir’de kadınlar için yapacaklarından bahseden Mutlu, ziyaretler esnasında “Kadınların üretimde bulunması, üreten bir İzmir yaratmak için önemli. Biz kadınlarımıza ve engelli vatandaşlarımıza ayrıcalıklar sağlayacağız. İzmir’de işsiz kadın bırakmayacağız. Büyükşehir Belediyesi bünyesinde engelli meclisleri kuracağız” ifadelerini kullandı.

Fuar ziyareti esnasında Rifat Mutlu’nun uğradığı standlardan birinde kitap imzalayan Yazar Rasim Şengün’ün “Vatan Partisi’nde birleşmek lazım” sözleri ise dikkat çekti. Mutlu, Çağdaş Balkan Kadınlar Derneği’ne nazik davetlerinden dolayı teşekkür etti.


 

Kaynak: AA
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P