banner1198

banner1199

banner1197

Sabahattin Önkibar'dan sert tepki: Hakan Aygün’de zerre kalite varsa açıklasın

Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, bugün köşesinde 'Fetullah'ın medyadaki gizli kalesi' başlıklı bir yazı kaleme aldı.

GÜNDEM 15.11.2016, 09:02 15.11.2016, 17:27
Sabahattin Önkibar'dan sert tepki: Hakan Aygün’de zerre kalite varsa açıklasın

Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, bugün köşesinde 'Fetullah'ın medyadaki gizli kalesi' başlıklı bir yazı kaleme aldı.

Geçtiğimiz günlerde Aydınlık gazetesindeki köşesinde "Ey CHP’liler siz Halk TV’yı hala partinizin yayın organı mı zannediyorsunuz!" demesinin üzerine Hakan Aygün'ün çıldırdığını ifade eden Önkibar, "Halk TV bugün Fetullahın gizli kalesidir bu durum hem yayınları ile hem de Hakan Aygün’ün oradaki varlığı ile sabittir." şeklinde yazdı.

İşte Önkibar'ın yazısı:

Geçen gün Aydınlık’ta, “Ey CHP’liler siz Halk TV’yı hala partinizin yayın organı mı zannediyorsunuz!” deyince Hakan Aygün çıldırdı.

Hakan Aygün malum Halk TV’nin tepesinde olan FETÖ’cü gazetenin yazarı ki Ergenekon sürecinde Fetullah çetesini memnun edecek yazılar yazmıştı.

Halk TV bugün Fetullahın gizli kalesidir bu durum hem yayınları ile hem de Hakan Aygün’ün oradaki varlığı ile sabittir.

15 Temmuz gecesini ve ertesini hatırlayın, ne rezil yayınlar yapmışlardı ki halen yapıyorlar.

Ben bu durumu ısrarla gündeme getirince Hakan Aygün paniğe kapılıp tweet’den beni hedef aldı.

Kırmızı Kedi Yayınevi benim kitaplarımı niye basıyormuş zira ben Süleymancı faşist imişim!

Yahu Kırmızı Kedi’nin bastığı her biri on binlerce satan kitaplarımın hedefi Süleymancılar ve benzeri İslamcı cemaatler ki, sadece o kitaplarımda değil, uzun yıllardır Ulusal Kanal’daki konuşmalarım ile Aydınlık’daki yazılarımla o cemaatlerle yapılan mücadelenin abartısız en önde olan ismiyim.

Kırmızı Kedi Yayınevi sahibi Haluk Hepkon, Aygün’ün o tweetine doğru cevap vermiş, hakikaten şişede durduğu gibi durmuyor Hakan Aygün!

Bir dönem Flash TV’de beraber çalıştığımız Hakan’ın ne tür bir karakter olduğunu artık sadece ben değil toplum da öğrenmiş olacak ki yazdığı kitap CHP ile Halk TV’yi alet etmesine rağmen bin adet bile satmamıştır.

Hakan Aygün’de zerre kalite varsa açıklasın, Fetullah Gülen bana 17 dava, İhlas Holding 1 milyonluk (trilyon) dava, Adnan Oktar 1 dava, Risale-Nurcular 2 dava açtı, ona bu tür tek bir dava olsun niye açılmadı acaba? Lütfen ayık kafada cevap!

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar (2)
Adil Aydın 3 yıl önce
Sert sözler dengesini daha fazla bozabilir.
Malik boyraz 3 yıl önce
Panikten sacmalamis ne olursan Ol biz seni boyle seviyoruz
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P