banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

TGB, İstanbul'da İstiklal Caddesi'nde yürüyecek

Cumhuriyetin geleceği için Türk Milleti 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda meydanlarda olacak. Türk Milleti yurdun dört bir yanında Türk bayraklarıyla yürüyüş düzenleyecek. O noktalardan biri de İstanbul İstiklal Caddesi olacak.

GÜNDEM 28.10.2016, 19:05
TGB, İstanbul'da İstiklal Caddesi'nde yürüyecek

Türkiye Cumhuriyet Bayramı'nın 93. yılını Cumhuriyet Bayramı'na yakışacak bir şekilde meydanlarda kutlayacak. 

FETÖ ve PKK terör örgütleriyle mücadele eden Türkiye, Cumhuriyet'in önemini en derinden hissediyor. Bu yakıcı günlerde, Türkiye Gençlik Birliği 29 Ekim'e sarılarak "Cumhuriyet Geleceğimizdir" sloganıyla vatandaşları meydanlara çağırıyor.

İl İl meydanlarda, üniversitelerde ve liselerde örgütlenen ve yürüyüşün hazırlıklarını sürdüren TGB'nin İstanbul İl Başkanı Okan Özkan, yürüyüşün önemini vurguladı.

"Mustafa Kemal'in askerleriyiz" diyen gençler 29 Ekim'de hem ABD emperyalizmine, hem de Yeni Anayasa ve Başkanlık sistemi için hazırlanan hükümete cevap verecek. 

29 Ekim kutlamaları sadece İstiklal Caddesi'ne olmayacak. Yarın Avcılar, Bakırköy, Kadıköy, Silivri, Büyükçekemece, Beşiktaş ile Kartal Belediyeleri'de Cumhuriyet Bayramı'nın 93. yılını yürüyüşlerle ve çeşitli etkinliklerle kutlayacak. 
Haber: Deniz Çağlayan
Kamera:Şengül Derin 
ulusalkanal.com.tr

Yorumlar (2)
Sevkj ceviz 3 yıl önce
Iyi ki varsiniz helalolsun sizinleyez
Nadir Şener Hatunoğlu 3 yıl önce
Marş söylemeyi unutmayalım: "Dağ başını duman almış; Yürüyelim arkadaşlar..." *matematikçi, bilim uzmanı*
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P