banner1198

banner1199

banner1197

TGB İzmir, İstiklâl Yürüyüşü'nün çalışmalarına coşkuyla başladı

Türkiye Gençlik Birliği İzmir İl başkanlığı, İstiklâl Yürüyüşü'nün çalışmalarına coşkuyla başladı. Cumhuriyetin 94. yılında "Atatürk gençliği İstiklâl yolunda" sloganıyla düzenlenecek büyük buluşma için İzmir’in dört bir noktasında çalışmalar tüm hızıyla sürüyor…

GÜNDEM 15.10.2017, 18:36
Atatürk Gençliği İstiklal yolunda dediler…  Türkiye’nin dört bir yanın da olduğu gibi İzmir'de de kolları sıvadılar…

Türkiye Gençlik Birliği 29 Ekim günü Ankara’da... 1. Meclis’in önünden başlayacak "Büyük Buluşma" Anıtkabir’de son bulacak.

Ege Üniversitesi, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi ve 9 Eylül Üniversitesi başta olmak üzere okullarda başlatılan çalışmalar şehir merkezlerinde de açılan masalarla devam ediyor.

Alsancak, Bornova, Buca, Karşıyaka ve Çiğli’de masalar açıldı. Yurttaşlar birebir büyük buluşmaya davete ediliyor. Bildiriler dağıtılıyor... Caddeler ise panolar ve afişlerle donatıldı. TGB'lilere ilgi oldukça yoğun.

Yürüyüşün programı da açıklandı. 28 Ekim Cumartesi günü saat 21:00’da İzmir’in simgesi saat kulesinin olduğu noktadan otobüslerle yola çıkılacak.

Yoğun katılım ve coşkuyla bildiri çalışması yürüten TGB’liler ,İzmirli vatanseverleri 29 Ekim'de istiklal yolunu beraber adımlamaya çağırdı.


HABER: BELMA YÜCEL
KAMERA: AKIN KARA
ulusal.com.tr
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P