banner977

banner1066

Ülke genelinde sıcaklık artıyor (İstanbul hava durumu)

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) verilerine göre ülke genelinde yağış beklenmiyor. Ayrıca yurt genelinde sıcaklıkların artacağı belirtildi

GÜNDEM 05.10.2017, 09:14 05.10.2017, 20:32
Ülke genelinde sıcaklık artıyor (İstanbul hava durumu)

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, ülkemiz genelinde yağış beklenmiyor. Kuzey ve doğu kesimlerinin yer yer parçalı, Doğu Anadolu'nun doğusunun çok bulutlu, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah saatlerinde Marmara'nın doğusu ve Kuzey Ege'nin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

Hava sıcaklığında ülke genelinde 2 ila 4 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

Rüzgarın genellikle kuzey ve kuzeydoğu, Akdeniz kıyılarında yer yer güney ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

AKOM'DAN İSTANBUL HAVA DURUMU AÇIKLAMASI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) tarafından yapılan uyarıda, "İstanbul az bulutlu. Gün boyu havada güneşli bir gökyüzü hakim. Lodos yönlü esen rüzgar sıcaklıkları bugün ve yarın 23-26°C'lere çıkaracak" ifadeleri kullanıldı.

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P