banner1199

banner1197

Vatan Partisi Öncü Gençlik'ten İdlib operasyonuna destek

Türk Ordusunun İdlib Harekatı üzerine Vatan Partisi Öncü Gençlik Genel Sekreteri Uğurcan Yardımoğlu sosyal medyadan destek mesajları yayınladı

GÜNDEM 13.10.2017, 11:02
Vatan Partisi Öncü Gençlik'ten İdlib operasyonuna destek

Türk Ordusunun İdlib Harekatı üzerine Vatan Partisi Öncü Gençlik Genel Sekreteri Uğurcan Yardımoğlu sosyal medyadan destek mesajları yayınladı.

Yardımoğlu şunları paylaştı:

1) Şanlı ordumuz İdlib'te. Amerikan emperyalizmine en sert yanıtı Türk Süngüleri veriyor. Her aşamada harekatın yanında olmak vatan görevidir.

2) Vatan bütünlüğümüzü sağlamak bütün bölge ülkelerinin toprak bütünlüğünün sağlanmasından geçiyor. İdlib harekatı bu açıdan hayati önemdedir.

3) İdlib Harekatındaki müttefiklerimize bakalım: İran ve Rusya. Örtülü olarak da Suriye. Düşman ise ABD destekli terör grupları.

4) Bu tabloda ordumuzun attığı adımdan rahatsız olanlar şunlardır: ABD Emperyalizmi ve onun güdümlü bozguncuları. Ancak boşuna uğraşıyorlar.

5) İdlib Harekatı devam edecek ve sözde Afrin kantonunu dağıtarak terör koridoru projesine son verecektir. ABD çaresiz bir konuma gelmiştir.

6) Irak'ın kuzeyindeki sözde Kürdistan referandumu da Irak ordusu tarafından engellenecektir. İdlib harekatına kardeş harekatlar geliyor.

7) Bölge ülkeleri arasında yepyeni bir işbirliği ve uyum çağı açılıyor. Bu silah sesleri yeni bir dünyanın habercisidir. Güneş doğudan doğacak.


ulusal.com.tr

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P