banner977

banner1066

Vatan Partisi, referandum öncesi dikkat çeken bir eylem yaptı

Antalya kent meydanında temsili referandum sandığı kuran Vatan Partisi, referandum öncesi dikkat çeken bir eylem yaptı. Vatandaşlar temsili olarak oy verdi. Sonuçlar bir hayli dikkat çekiciydi. Vatan Partisi Muratpaşa İlçe Başkanı Rıza Türkmendağ, Türk Milleti'nin birleşmesinin yolunun 16 Nisan'da 'hayır' demekten geçtiğini söyledi.

GÜNDEM 05.03.2017, 14:41

Antalya kent meydanında sandıklar kuruldu, kahverengi beyaz oy pusulaları hazırlandı. Mühürler vuruldu. Adeta bir referandum provası yapıldı.

Vatan Partisi Muratpaşa İlçe Başkanı, Rıza Türkmendağ, refarandum için çağrıda bulundu.

"Türk Ordusunun Vatan Savaşı verdiği bu süreçte Mehmetçiğe vereceğimiz en büyük ödül milletimizi birleştirmek olacaktır. Milletimizi birleştirmenin yolu da Vatan savaşından geçmektedir. Cumhuriyetle millet olduk. Milletimizin birliği için HAYIR de. Geleceğimiz için HAYIR de."

Antalyalılar, temsili oy sandığına yoğun ilgi gösterdi.Hayır tercihinin çoğunlukta olduğu sandıkların başında yurttaşlar, neden hayır dediğini anlattı. HABER-KAMERA: DEVRİM AŞKIN KARASOY
ulusalkanal.com.tr

Yorumlar (1)
Nadir Şener Hatunoğlu 3 yıl önce
Vatan Partisinin bu icadını yürekten kutluyoruz. Vurgular gerçekçi. Ben bu kurtuluş savaşına gönüllü katıldım. Türk devletinin var olması ya da silinip ayaklar altında çamurlara batması seçimi yapılıyor. Bir parti seçimi değildir. Türk devleti yok olursa, isimlerimiz de değişir. Türk'ün yok olmasına HAYIR! diyoruz. *matematikçi, bilim uzmanı*
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P