banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Yaşar Okuyan'dan yıllar sonra çarpıcı Hülya Koçyiğit itirafı

Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan'dan, 16 yıl sonra Hülya Koçyiğit'le ilgili çarpıcı bir itiraf geldi. Okuyan, "Hülya Koçyiğit'i az kalsın Yalova'ya vali tayin ediyordum" dedi

GÜNDEM 02.04.2018, 13:18 02.04.2018, 13:19
Yaşar Okuyan'dan yıllar sonra çarpıcı Hülya Koçyiğit itirafı

Ulusal Kanal'da Deniz Adalı'nın sunduğu Eski Çalışma Bakanı ve Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Okuyan ile Eski Devlet Bakanı Masum Türker'in konuk olduğu Söz Meclisten İçeri programında bu hafta yine Türkiye gündemine ilişkin önemli açıklamalar yapıldı.

Programda, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İlnur Çevik'in Afrin ile ilgili söylediği "50 kusür şehit verdik ama iki önemli kazancımız oldu. Oradaki ihalelerde büyük pastayı Türk müteahhitler alacak" sözlerine sert tepki gösterildi. 

YAŞAR OKUYAN'DAN HÜLYA KOÇYİĞİT İTİRAFI

Ayrıca, programa Yaşar Okuyan'ın Hülya Koçyiğit ile ilgili yaptığı itiraf damgasını vurdu. 

Son günlerde damadının Antalya'da aldığı ihaleyle gündemde olan oyuncu Hülya Koçyiğit'in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte gittiği Hatay'da çekilen fotoğrafı yorumlayan Okuyan, 57'nci hükümet döneminde Başbakan Yardımcısı ve ANAP Lideri Mesut Yılmaz'dan aldığı izinle Hülya Koçyiğit'i Yalova'ya vali olarak atamak istediğini açıkladı. 

Eski Çalışma Bakanı Okuyan, atama işleminin yine Mesut Yılmaz'ın uyarısıyla gerçekleşmediğini söyledi. 

İşte programa damga vuran o anlar:ulusal.com.tr

Yorumlar (0)