Kazdığı kuyuya düşen örgüt


Rıza Zelyut

Rıza Zelyut

01 Eylül 2015, 15:28

Atalarımız ne de güzel söylemiş: “Az kaz, uz kaz; kuyuyu kendi boyunca kaz!”

FethullahçıGladyo, Türk milletine öyle bir kuyu kazdı ki şimdi kendisi oraya düştü ve çıkamıyor.

Arkasında Amerika var; Avrupa Birliği var…

Ama kuyuyu öyle derin kazmış ki iki büyük gücün ve yerli ortaklarının omzuna bastığı haldeelleri dışarı ulaşamıyor.

Bugün İpek Grubu denilen Fethullahçı yapıya karşı polisin başlattığı operasyonu düşününce aklımdan neler geçti, neler…

Şimdi Tayyip Erdoğan’ı eleştiriyorlar ya…

Bu yolları ona Fethullahçıpolisler, savcılar, yargıçlar öğrettiler…

***

Hatırlayın, 21 Mart 2008 sabahını hatırlayın…

Hem de bir Nevruz sabahı…

Saat 04.30…

Daha ortalık karanlık…

Şu an yurt dışına kaçmış olan Fethullahcı Savcı Zekeriya Öz yazmış emri; vermiş kendi örgütünden polislerinin eline…

O polis sabahın köründe, kurt kuş uyur iken İstanbul’da İlhan Selçuk’un evini basıyor.

İlhan Selçuk 83 yaşında…

Kapısında da koruma polisi bekliyor.

Ama Fethullahçı örgüt onu terörist yapmış bile… Sanki o kaçacakmış gibi bir hava yaratmak için hasta ve yaşlı insanı bir katili yakalar gibi yakalamaya gidiyor.

Ve gözaltına alıyor.

Avukatları görüşmek istiyorlar; zalim savcılar ve hakimler bunu reddediyorlar…

***

İlhan Selçuk tek değil…

Ankara’da yine sabahın köründe Doğu Perinçek’in evi basılıyor. Bir partinin genel başkanı olmasına karşın onu da azılı suçlu gibi götürüyorlar.

Sadece o mu?

Başka bir polis ekibi de Ulusal Kanal’ı ve Aydınlık’ı basıyor.Tıpkı Moğol Ordusu gibi malzemeleri yağmalanıyor. Ulusal Kanal Genel Yayın Yönetmesi Ferit İlsever, Aydınlık Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Serhan Bolluk, gazeteci Adnan Akfırat da azılı caniler gibi götürülüyorlar.

Türkiye susmuş, gazeteciler şaşkın ve suskun…

O sabah haberleri öğrenince tavır almaya karar veriyorum. Çalıştığım Çukurova Grubu’nun televizyonu olan SKY Türk’e çıkıyoruz Mustafa Dolu ile birlikte… “Eğer İlhan Selçuk’u, Doğu Perinçek’i terör örgütü üyesi olmaktan tutukladı iseniz bizi de aynı suçtan tutuklayın!” diye meydan okuyoruz.

Peşinden Ulusal Kanal’a gelip önünde aynı biçimde meydan okuyoruz… Demirtaş Ceyhun üstadımız bizleri kucaklıyor… Turhan Özlü de öyle… Hep birlikte Haçlı saldırısını göğüslüyoruz.

Çünkü; yapılanların tamamen bir CIA operasyonu olduğunu biliyoruz. Hedefe laik ve Kemalist Türkiye’nin konulduğunun farkındayız. Bu saldırıda Fethullahçıların yönlendirici, Erdoğan’ın maşa haline geldiğini de anlıyoruz.

Özellikle yurtsever kesime karşı Nevruz sabahı operasyon yapılmasının anlamını pek açık biliyoruz. Bunun bölücülere bir mesaj olduğunu çözüyoruz…

Lakin;FethullahçıGladyo’ya bunlar yetmiyor; yeni yeni saldırılarla Ulusal Kanal ile Aydınlık’ta kim var ise içeri alıyorlar; idamlık suçlarla kamuoyunun önüne atıyorlar.

Sadece bu mu? Tuncay Özkan’ın elindeki Kanaltürk, maliye ve polis baskısı ile alınıp Akın İpek’e veriliyor. Ve burası FethullahçıGladyo’nun propaganda merkezlerinden birisi gibi çalıştırılıyor.

Fethullahçı Medya, en vicdansız saldırılarla Cumhuriyet’i, Aydınlık’ı, Ulusal Kanal’ı kötülüyorlar. TRT’nin bütün kanalları, Samanyolu TV, Zaman Gazetesi,CIA’nın kurdurduğu Taraf Gazetesi, İpek Grubu’nun Bugün Gazetesi ve televizyonu,

Kanaltürk’ü tam bir darbeci zihniyetle yayın yapıyor. Fethullahçı polisin Amerikalı ajanlarla birlikte imal ettikleri sahte belgeleri, gerçekmiş gibi yayımlıyorlar. Pis bir kara propaganda ile kamuoyunu kandırıyorlar.

Amerika-Fethullahçı örgüt-Tayyip Erdoğan ve PKK işbirliğinde Türkiye, koyu bir karanlığa doğru sürükleniyor…

Peşinden Balyoz geliyor; askeri casusluk davaları geliyor; yetmiyorOda TV operasyonu başlatılıyor; buradaki gerçek gazeteciler terörist gibi içeri tıkılıyorlar.Nedim Şener ve Ahmet Şık tutuklanıyor; sözde gazeteci Fethullahçı takımı alkış tutuyor.

Polis şefi Hanefi Avcı bile solcu terörist gösterilip susturulmak isteniyor. Fenerbahçe’ye karşı da aynı çete, şike adı altında operasyon başlatıyor.Yetmiyor, eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, “Demokrasilerde cemaatler olmaz!” dediği için Fethullahçı örgütü kızdırıyor; kumpas kuruluyor; azılı bir katil gibi hapse konuluyor; idam cezasına eş cezaya çarptırıyor onu Fethullahçı yargı…

Bütün bu dönemde Fethullahçı medyamasum insanların üstünde horon tepiyor… Sahte belgeleri gerçekmiş gibi utanmadan yayımlıyor. Tayyip Erdoğan’a yol gösteriyor; onu şişiriyor; medyayı, polisi, yargıyı, adliyeyi kuşatıp teslim alması konusunda cesaretlendiriyor. Bu işte sözde demokrat satılık liberalleri ve solcu eskilerini de kullanıyorlar.“Kana kan, intikam!” sloganları sanki Fethullahçıların konuşmaları…

***

Özellikle Suriye kavgası ile Erdoğan’ınMüslüman Kardeşler’euyan tekfirci yüzü ortaya çıkıyor; ABD onu devredışı bırakmaya karar veriyor. Ve kılavuz Fethullah ile kılıç Erdoğan’ın arası açılıyor…

Erdoğan, kimi nasıl işler çevirerek ezeceğini öğrenmiş ya… Sıra geldi Fethullahçı çeteye…

Açık söylüyorum: Bu savaşta, bu zalim çeteye asla acımıyorum. Türkiye’nin başına 40 yıldır bela oldular. Bu savaşı yitirirlerse Türkiye kazanacaktır…

Tayyip Erdoğan’a gelecek olursak…

Merak etmeyin er geç bu millet onu da geldiği yere gönderecektir…

Rıza Zelyut
ulusalkanal.com.tr

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
mustafa cenap aytepe - 2 yıl önce
koca usta iyiki varsınki görüşlerin konuşmaların beynimize bahar getiriyor . bir şey çok dikkatimi çekiyor amerikanın f tipihareketinde kullandıkları askerimizi içeri attı ölümlere ve intiharlara sebep oldula . acaba bunlardan kaç kişi tutuklu ve bana göre bunları bu akp hükümeti yut dışına bilerek kaçırıyor çünkü konuşmaları akp için kötü olur bunun için kaçırıyorlar ve bu devam edece peki ordunun ceza evi günleri ne olacak.
Avatar
Kemal - 2 yıl önce
eline saglik riza bey... bumerang gibi kendilerine dondu simdi birazda onlar tadina baksin nasilmis öğrensinler...