Kürt düşmanları PKK'lıdır


Teoman Alili

Teoman Alili

03 Mayıs 2015, 16:37

PKK, emperyalistler tarafından kurulan bir terör örgütüdür. PKK, asla Kürtleri temsil eden bir halk hareketi değildir. Önce bunu görmek ve kavramak lazım. PKK'nın kurulduğu dönemlerde yapılanlara bakmak yeterli. Türkiye'nin kürt kökenli vatandaşlarına zulüm yapıldı mı? Elbette yapıldı bunu görmezden gelmek en iyi ifadeyle körlüktür. Fakat bu zulümler yapılırken aynı anda Abdullah Öcalan diye bir adam parlatıldı ve sözde bir "halk örgütü" kuruldu. PKK zulüm gören kürtlerin hakkını savunmak bahanesiyle kuruldu ama mesela ağalık düzenini hiç hedef almadı, töre cinayetlerine karşı hiçbir şey yapmadı, çocuk gelinler meselesine dokunmadı, okul yapmadı tam tersine okul yaktı, okul yıktı, öğretmen öldürdü, doktor öldürdü. PKK bunları yaparak bölgede bir korku iklimi hazırladı. Amaçları belliydi, Türkiye'nin kürdünü milletten koparmak Türk'ü, Kürd'ü birbirinden ayırmak. Oysa Türk'de biziz, Kürd'te biziz... Biz Türk milletiyiz. Büyük devrimcinin altın şiarıyla Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkıyız...

NEYE HİZMET EDERSEN O'SUN

Bir atasözü var hani: "gavurun ekmeğini yiyen, gavurun düdüğünü çalar" diye. PKK'yı kuranlar, para verenler, ülkesinde saklayıp besleyenler, Irak'ın kuzeyinde kollayanlar belli. Gavurlar... Gavur kelimesiyle emperyalist haçlı zihniyetini kastediyorum. Onlar ülkemizde bir nefret ortamı yaratmak için çalışıyorlar. Bugüne kadar yapılan herşey bunun içindi. Neden milyarlarca dolar harcandı, neden teröristler AB pasaportlarıyla Avrupa ülkelerinde dolaştırıldı? PKK paralı askerlerden oluşan bir terör örgütü haline geldi. Neden? Yada haçlılar koskoca Türk Ordusu'na karşı üç buçuk teröristin başarılı olamayacağını bilmiyor muydu? Yanlış ata mı oynadılar da silahlı mücadeleyi asla kazanamayacaklarını bildikleri halde PKK'yı yaratıp desteklediler? Elbette hayır. Mesele silahlı mücadele değil, siyasi sonuçtu. Silahlarla insanların arasına düşmanlık ve kan sokmaktı. Milletin arasına nifak sokup, kin sokup düşmanlık yaratmaktı. Nihayet PKK'yı meşrulaştırıp siyasi bir hareket yaptılar. Silah tehdidiyle demokrasiden ve barıştan bahsetmeye başladılar. Sözün özü, PKK esas olarak Türk Kürt düşmanlığını yaratmak için kuruldu. Aynı şekilde Türkiye'de gerçek gladyo Kürtlere baskı yaparak "onların çocukları" olmadı mı? Derin devlet dedikleri Amerikan devletiydi ve bugün yaşadığımız ortamı yaratmak için çalıştı.

PKK'YI KARDEŞLİK BİTİRECEK

Sözde demokrasi, barış bahanesiyle oturup müzakereler yapmak barış değil daha büyük savaş getirir, bölünmeyi meşrulaştırır. Barış için önce karşıt olmadığımızı yeniden anlamamız gerekiyor. Biz düşman değiliz ki barış masasında oturalım. Biz savaşmadık ki barışalım. Halk savaşmadı ki barışsın. Bazılarımızı kullandılar. PKK kurup kullandılar, gladyo yada biz de bilinen adıyla kontrgerilla kurup kullandılar. Türk Ordusu'da buna karşı ülkesini savundu, Türk Milleti'ni savundu ve savunmaya devam edecek. Vatan bizim, haçlıların değil. Bizim bayrağımız var, başka bayraklara ihtiyacımız yok. Biz zaten biriz, aynıyız, eşitiz karşı taraflar değiliz. Karşı tarafı milletçe görelim yeter. Karşı taraf haçlı zihniyetidir. PKK o zihniyetin silahlı gücüdür, gladyo da onların silahıdır. PKK milletimizi bölmek için yaratıldıysa, görevi buysa o göreve hizmet edenler de PKK'lıdır. Hangi kökten olurlarsa olsunlar, hangi aileden yada aşiretten olurlarsa olsunlar PKK'lıdırlar. Daha açık yazalım, Türk düşmanlığı yapanlar ne kadar PKK'lıysa, Kürt düşmanlığı yapanlar da o kadar PKK'lıdır. PKK'ya, gladyoya, haçlılara hizmet etmektedirler çünkü milleti ayrıştırmaktadırlar, bölünmeye hizmet etmektedirler. 
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Bir bilen - 2 yıl önce
pkk yı dışlayan kürtler kardeşimizdir. öcalana yaşa diyenler pkk lıdır.