Küs gittiler... Ya da katil kim?


Ömer Yıldız

Ömer Yıldız

03 Nisan 2015, 14:20

 KKTC’nin ölümsüz lideri Sayın Rauf DENKTAŞ, AKP döneminde hak etmediği muamelelere maruz kalmıştır. Ömrünün son yıllarında azarlanmış ve hırpalanmıştır. Onu inciten her söz yüreğimize kurşun gibi işlemiştir.
Rauf Denktaş kahramanımız gibi Kaşif Kozanoğlu, Muzaffer Tekin’de ülkemiz için az mücadele etmemiş, az çile çekmemiştir. İkisi de Türk ordusunun efsane komutanları ve şövalyeleridir.
Bu iki kahraman subayımızda diğerleri meslektaşları gibi, aşağılık ve hainlik bir şebekenin Balyoz kumpaslarında kurban edilmiş, dert sahibi yapılmış ve ölümlerine sebep olmuşlardır.
Bir gazi albay olan Abdülkerim Kırca ve Ali Tatar kardeşimiz, Ergenekon Balyoz kumpasçıların iftira ve kahpeliklerini onurlarına yediremeyip canlarına kıymışlardır.
Yine Kuddusi Okkır kardeşimize iftira atarak Ergenekon’un kasası diyorlardı, yokluk içinde cezaevinden ölüsünü çıkardılar.
Bu süreçte nice insan, eşinin, dostunun, evladının, kardeşinin kahrından öldü kim bilir?
Allah tümüne rahmet eylesin. Mekanları cennet olsun.
Ancak yaşanan bu ölümler birer cinayet değil de nedir?
Ergenekon ve Balyoz kumpasını kuran irade, taşeronu olan cemaatin elemanları marifetiyle Türk devletine, Türk hükümetine, Türk ordusuna, yargısına, adaletine, polisini iş göremez hale getirmiş ve adeta felç etmiştir.
Ordunun arşivlerinden, seferberlik dairelerinden, yargısından polisine, bilirkişisine kadar her yere sızan ve devlete darbe indiren terör örgütünün Ergenekon balyoz dava silahları ile cinayetler işlenmiştir. Devlete büyük zararlar verilmiş adeta bir darbeye girişiminde bulunulmuştur. Sinsi ve hain bu örgütün iftira silahları ölmelere sebep olmuştur.
Cinayet, illa silah yada bıçağı kullanarak insan öldürmek midir?
Bu sinsi ölümcül terör örgütünün elemanları hala etkin olarak görev başında mıdır? Cinayet işlemek üzere yeni yeni kumpaslar kurmakta mıdır? Ya da şimdilerde hala nerelere sızmaya çalışmakta ve nereleri ele geçirmeye çalışmaktadır?
Bu ölümcül örgütün eylemlerine göz yuman, susan, dur demeyenlerin hiç mi günahı ve vebali yoktur?
Bu kumpas terör örgütü hakkında Mit’in, emniyetin, jandarmanın ve genelkurmayın istihbaratı değerlendirmeler yapmış mıdır? Eğer yaptı ise kimler neden dikkate almamıştır?
Neden bu cemaat terör örgütünün üzerine gidilmemiştir.
Eğer devletimizi yaşatmak istiyorsak,
Bu Amerikan cemaat örgütünü kimler koruyup kollamıştır? Kimler bu örgütün yöneticisi veya üyesidir tek tek ortaya çıkarılmalıdır?

OYLAR BÖLÜNMESİN YALANI

Diyorlar ki oylar bölünmesin…
Evet, bizde aynı görüşteyiz.
Kime karşı oylar bölünmesin diye sorduğumuzda, diyorlar ki AKP’ye karşı…
Yine diyorlar ki,
Ülkede hızla artan islamik yapı ve eğitim sitemi ile ülke çağdaş yörüngesinden çıkacak. Çağdaş toplum yaratma yerine on dokuzuncu yüzyıl nesilleri yetiştiren muhafazakar ve geleneksel toplum yaratma modeline dönülecek.
Bu nedenle oylar bölünmesin diyorlar.
Bu iddia yalan mıdır doğru mudur?
Mantıklıdır ve yalan da değildir.
Peki önerdikleri çözüm ne?
Oylar bölünmesin….
İşte esas kocaman yalan budur…
Beceriksizler ordusu “oylar bölünmesin” yalanı ve propagandasıyla yapmaktadır.
İktidar olmak istemeyen veya beceremeyen muhalefetin köşe başlarını tutmuş uyanıkların ucuz politik oyunlarıdır.
Aslında Mecliste yasal olarak tek iktidar var. Ama fiiliyatta, mecliste dört iktidar var.
AKP iktidarı, Yeni CHP’nin , büyük muhalefet iktidarı, MHP’nin ortanca muhalefet iktidarı ve HDP’nin küçük muhalefet iktidarıdır.
Herkes kendi tabanına iktidarına oynamaktadır.
Bu nedenle oylar bölünmesin propagandası, bir aldatmacadır.
HDP ve AKP bilinçli siyaset yapmaktadır. Kendi ideolojik çizgilerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için var güçleri ile çalışmaktadır.
Bu iki partiyi durduracak güç, ne Yeni CHP’dir, ne de Sayın Bahçelinin MHP’sidir.
Yeni CHP ve MHP, iktidarın alternatifi değildir.
Unutmamalıdır ki korkun ecele faydası yoktur.
Oylar bölünmesin yalanına inat oylar Vatan Partisine verilmelidir.
Vatan Partisinin MİLLİ HÜKÜMET PROGRAMI, Türkiye’yi ve Türk Milletini çağdaş refaha ulaştıracak gerçek bir hükümet programıdır.

Ömer Yıldız
ulusalkanal.com.tr

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Metin Akpınar - 3 yıl önce
ulusal kanal, muzaffer tekin'in cenaze namazı selimiye ataşehir camiinde mi, yoksa üsküdar selimiye camiinde mi kılınacak? bir haber yapın da millet öğrensin.
Avatar
A.SALGIN - 3 yıl önce
mekanlari cennet olsun...kaşif kozinoğlu bazı mahremleri dökebilir endişeleri sonucu kanaatim ebediyete intikal etmiştir.sanırım renksiz ve kokusuz olan radyoaktif maddeyi olaydan 1-2 gün evvel ağız yoluyla vermişlerdir.hedef troide bağlı ritim bozukluğu yaratmaktır.dosyasıda kapatılmıştır...ulaşılması zor olduğundan gizli servisler kullanır????????uzun yıllar sonrada tahlilde çıkar??????!