Çukur 56. yeni bölümde neler yaşandı? Çeto ve Karakuzular gafil avlandı (Çukur 2. sezon 23. bölüm özeti)

Show TV'de izleyiciyle buluşan Çukur'un son bölümünde neler yaşandı? Yıldız, Cumali'nin evlilik teklifini kabul etti mi? Baykal Bey kim?

Çukur 56. yeni bölümde neler yaşandı? Çeto ve Karakuzular gafil avlandı (Çukur 2. sezon 23. bölüm özeti)

Show TV'de izleyiciyle buluşan Çukur'un son bölümünde Yamaç'ı karşısına alan Cumali, "Cumali Koçovalı bugünden sonra evli bir adam olacak" dedi.
Evlilik teklifinin cevabını almak için Yıldız’ın yanına giden Cumali beklemediği bir tepki ile karşılaşıyor. Aldığı tepki karşısında sinirlenmeye başlayan Cumali, Yıldız’ın kesin tavrını görünce arkasını dönüp gidiyor.
Çocukken saklandığı sandalın başına giden Mahsun, Sena’ya Çeto ile tanışma hikâyesini anlatıyor.

İşte yeni bölümde yaşananlar;
Cumali Yıldız'ın karşısına çıkıyor

Yıldız’la evlilik teklifinden sonra sohbete başlayan Cumali ilk zamanların üstünden geçiyor. Sohbet sırasında Cumali Koçovalı’ya asla erişemeyeceğini ve böyle aşların sadece filmlerde olduğunu söyleyen Yıldız, Cumali’nin tepkisi ile karşılaşıyor. Daha açık konuşmaya başlayan Yıldız beraber olmalarının imkânsız olduğunu söylüyor. 

Uluç Damla'ya Cumali ile evlenmesini söylüyor
İdris’le yaptığı konuşmasının konusunu nasıl açacağını bilemeyen Uluç, Damla’nın karşısında gevelemeye başlıyor. Uluç’tan açık konuşmasını isteyen Damla, Cumali’ye istenileceğini duyunca konuyu dalga vuruyor ama ciddi olduğunu anlayınca tepki ile karşılıyor. Uluç’un istemediği işlere bulaşmasını zor kabul ettiğini anlatan Damla böyle bir şeyi kabul etmeyeceğini ekliyor. Damla’yı ikna etmeye çalışan Uluç ise her şeyin formalite olduğunu söylüyor. Olan biteni camdan izleyen Karaca ise Sultan’a Uluç’tan rahatsız olduğunu söylüyor.

Çeto takip ediliyor
Çeto’nun peşine takılan Kemal, onları depoya kadar takip ediyor. Gelen sesler sonrası duraklayan Çeto, Avni’nin biz hallederiz sözü ile yoluna devam ediyor. Avni liderliğinde ilerleyen Karakuzlar, Kemal’in sürpriz girişi ile ne olduğunu şaşırıyor. Tüm adamları tek başına tek tek dövmeye başlayan Kemal elindeki silahı kaybedince daha da sinirleniyor. Aşağı kattan etrafa sıkan Karakuzu da gelen bot ile bayılınca Avni ve Kemal baş başa kalıyor. Çeto'nun hareketi sonrası Kemal'e saldıran Karakuzular Kemal tarafından dövülür.

Çeto Bayka Bey ile görüştü
Baykal ile buluşmaya yata giden Çeto’yu Baykal’ın adamı karşılıyor ve Baykal hazır olduğundan kendisiyle görüşeceğini söylüyor. Baykal’ın hazır olmasını bekleyen Çeto ise çocukluğuna dönüyor. Baykal’ın adamı hazır olduğunu söyleyince Çeto içini dökmeye başlıyor. Her şeyini kaybettiğini söyleyip sinirlenmeye başlayan Çeto, Mahsun’u asla kaybetmeyeceğini söylüyor. Konuşması biten Çeto, Baykal’ın adamının kamaraya girip eline telefonu alması ile neye uğradığını şaşırıyor. Çeto kendisi ile dalga geçildiğini düşünüp sinirden çılgına dönüyor. 

Cumali Yamaç'a açıldı
Yamaç'ı karşısına alan Cumali, "Cumali Koçovalı bugünden sonra evli bir adam olacak" dedi.
Cumali'nin söylediği karşısında çok sevinan Yamaç birden kalkıp oyanamaya başladı.

Celasun'un yarası
Celasun’u bir kenara çeken Karaca, Akşın’ın yüzüne bakmamasının hesabını soruyor. Olan biten yüzünden zaman ayıramadığını söyleyen Celasun, Karaca’nın herkes sevdiğine zaman ayırıyor sözü sonrası konuşmayı bitirmeye çalışıyor. Sorunu öğrenmekte kararlı olan Karaca ise Celasun’a cevabı almadan şuradan şuraya gitmeyeceğini söylüyor. Herkesin Akşın’la ilgilendiğini söyleyen Celasun, kimsenin kendisine ne yaşadığını sormadığını söylüyor. Celasun içindeki yarayı açmaya başlayınca Karaca kendisini affetmesini söylüyor. 

Mahsun’un geçmişi!
Mahsun, Sena ile birlikte Çeto ile ilk tanıştıkları yere gidiyor. Çocukken saklandığı sandalın başına giden Mahsun, Sena’ya Çeto ile tanışma hikâyesini anlatıyor. Çocukken adını hatırlamadığı için kendisine adını Çeto’nun koyduğunu söyleyen Mahsun isminin anlamını anlatıyor. Geçmişini hatırlamadığını ama sadece annesinin sesi ile adını duyduğu rüyalar gördüğünü anlatan Mahsun geçmişine hatırladığı diğer şeyinse kırmızı elma olduğunu söylüyor.

Yıldız, Cumali’nin teklifini reddediyor!
Evlilik teklifinin cevabını almak için Yıldız’ın yanına giden Cumali beklemediği bir tepki ile karşılaşıyor. Aldığı tepki karşısında sinirlenmeye başlayan Cumali, Yıldız’ın kesin tavrını görünce arkasını dönüp gidiyor. Cumali’nin gittiğine emin olan Yıldız ise köşede ağlamaya başlıyor. Yıldız’ın bu kesin tavrının sebebi ise Sultan’ın olaya el atması çıkıyor. 


Aliço takipte
Yamaç’ın emri ile Sena’nın evini izlemeye koyulan Aliço beklemediği bir şeyle karşılaşıyor. Aliço, Sena’nın Mahsun’un arabasından indiğini ve Selim’in arabasına bindiğini görünce şaşırıp kalıyor. Cumali ise reddedilmenin hüznü ile kendini meyhaneye atıyor. Cumali ile aynı hüznü yaşayan Yıldız’da evde gözyaşlarını tutamıyor. 

Çeto’nun çocukluğu!
Sahile giden Çeto, Mahsun’u denize taş atarken bulunca ona katılıyor. Yalnız geçirdiği çocukluğundan bir hikâyeyi anlatmaya başlayan Çeto’nun sesi titreyip gözleri dolmaya başlıyor. Konuyu kendi ailesine gelince gözyaşlarını tutamayan Çeto, babasının kendisini başkalarına sattığını söylüyor. Çeto kendine yapılan eziyetleri bir bir sayarak bu hale nasıl geldiğini anlatıyor. 

Çeto gafil avlandı
Koçovalıların düğünü olduğunu öğrenen Çeto plan yapar ve adamlarını da alarak düğün salonunu basmaya gider.
Çeto'nun düğünü basacağını anlayan Yamaç planı bozar ve Çeto baskın yaparken gafil avlanır.

Etrafa ateş eden Çeto herkesi öldürdüğünü sanır ancak ateş ettiği cansız mankenlerdir.


Yat Baykal'ın çıktı
Çeto'nun kiminle buluştuğunu öğrenmek için Kemal'i gönderen Yamaç aldığı cevap karşısında şoke oldu.
Çeto'nun buluştuğu yat Baykal Bey'in çıktı. 


Etiketler; #çukur #show tv
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.