banner1199

banner1197

banner1203

Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm izle... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu...

TV8 ekranlarının yeni dizisi Doğduğun Ev Kaderindir 2. bölüm özeti... Doğduğun Ev Kaderindir 3. bölüm fragmanı yayınlandı... Dizinin başrolünü Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol paylaşıyor. Doğduğun Ev Kaderindir konusu ne?

MEDYA 22.01.2020, 17:53 22.01.2020, 17:53
Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm izle... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu...

Dün akşam TV8’de 2. bölümüyle ekranlara gelen Doğduğun Ev Kaderindir, her insanın en büyük ve en derin sorusuyla başlıyor: insan kaderini değiştirebilir mi?

Mehdi’nin teklifinde ne kadar ciddi olduğunu anlayan Zeynep, yeni bir dönemecin eşiğindedir. Aklı ve kalbi bambaşka şeyler söylerken, Zeynep yapması gerekeni seçerek Mehdi’yle evlenmeye karar verir. İkilinin aldıkları evlilik kararı, mahallede de büyük ses getirir.Diğer tarafta Nermin, kızını bir an önce oradan kurtarmanın planlarını yaparken, Ekrem’in Zeynep için bambaşka planları vardır. Ekrem adımlarını dikkatle atar. Zeynep hala aldığı kararın şokunu yaşarken Zeliha’nın Sakine’ye yaptığı başka bir teklifle, Zeynep dört bir yandan kuşatılmaya başlanır. Düğün günü geldiğindeyse, beklenmedik gelişmelerin varlığı ve misafirlerin gelişiyle, Zeynep ve Mehdi’nin ilişkileri başka yaralara gebe olacak, aşılması zor duvarlar aralarına örülecektir.

Dizinin yeni bölümünde; Düğünde yaşadıklarını düşünen Zeynep, kaderinin Mehdi ile evlenmek olduğunu düşünerek, evlenme teklifine evet der. Düğün gecesi yaşananlar ise Zeynep için tam bir kabus olur. Mehdi'nin şiddete olan eğilimi ve kendisini dinlemeyecek kapalı bir yapıya sahip olduğunu fark eden Zeynep gitmek için kapıya yöneldiğinde bir başka şok yaşar.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 2. BÖLÜM İZLE

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR KONUSU

Çocukluğunda büyük travmalar yaşayan Zeynep'in evlatlık büyüdüğü evden, öz annesinin yanına geçişini ve bu süreçte tanıştığı Mehdi ile yaşayacağı büyük aşk konu edilecek. 

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)