banner1199

banner1197

banner1203

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 155. bölüm izle! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 156. bölüm fragmanı izle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 155. bölümde neler yaşandı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 156. bölüm fragmanı... EDHO'nun son bölüm özeti...

MEDYA 12.02.2020, 11:15 12.02.2020, 11:15
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 155. bölüm izle! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 156. bölüm fragmanı izle!

Dün akşam ATV ekranlarına gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde; Hızır, tüm uyarılara rağmen Hatem'i öldürerek çok büyük bir savaş başlatmıştır. Bu savaşta düşmanı küçümsemek yapılacak en büyük hata olacaktır. Sadece Hızır'ı değil kadınıyla çocuğuyla tüm Çakırbeylilerin hayatının riske girdiği bu dönemin kapanışı kolay olmayacaktır. 

Dost düşman birbirine girmiş ve masanın dertleri günden güne artmışken Tufan'ın akrabası olan Bicolar da aynı amaç etrafında tekrar bir araya gelerek Hızır'ın karşısına dikilmiştir. Diğer yandan Çakırbeylilerin ve masanın güvenini kazanmak için oğlunun ölümüne dahi sessiz kalan Feyyaz'ın nasıl gözü kara bir hain olduğu da nihayet belli olur. Feyyaz'ın varlığının büyük bir tehdit oluşturduğunu henüz bilmeyen Hızır, asıl düşmanının burnunun dibinde olduğundan da bihaberdir. Sevdiklerinin kaybına alışmaktansa, onlarla beraber olmak arzusu, yapacağı ölümcül planda etkili olacaktır. Herkes Hızır'ın kendini hedefe koyacağı planın karşısında dursa da o bildiğinden şaşmaz. Hızır'la aynı duygularla hareket eden Tipi de bu planın bir parçası olmak için elinden geleni yapacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 155. BÖLÜM İZLE

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 156. BÖLÜM FRAGMANI

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)