banner1199

banner1197

banner1203

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yeni bölüm mü? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 153. son bölüm izle... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 154. bölüm fragmanı yayınlandı

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz her hafta salı gününde izleyicisiyle buluşuyor. Dizilerin yeni yıl reklam anlaşmaları nedeniyle ara verdiği Ocak ayında dizide yeni bölüm ne zaman?  Yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümün tarihi belli oldu...

MEDYA 28.01.2020, 14:17 28.01.2020, 14:17
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yeni bölüm mü? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 153. son bölüm izle... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 154. bölüm fragmanı yayınlandı

Reyting rekortmeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm tarihi bu akşam 28 Ocak Salı olarak açıklandı. Son bölümde Meryem'in ölüm haberini alan, Hızır yıkılmıştı. Önümüzdeki bölümlerde ne olacağı ise merak konusu.

Dizinin 154. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Hızır, Meryem'in yasını tuttuktan sonra düşmanlarıyla yeniden yüzleşir. 

153. BÖLÜM ÖZET

Tufan, Cengiz ile yaptığı anlaşmanın sonucunda, Hızır’ın tuzağa çekilmesini sağlamış ve ilk kurşunu atarak savaşı başlatmıştır. İki düşman arasında yapılan pazarlığın, canına karşılık mermilerin yeri olduğunu anlayan Hızır, Tufan ile Cengiz’i birlikte bitirebilmek için bir plan hazırlar. Bu planda en etkili rol oynayacak kişi ise ailesini hiçe sayarak düşmanın tarafında saf tutan Melike Meftun olacaktır.  

Başlattığı savaşta daha fazla kayıp vermemek için kendine yandaş arayan Tufan, sokaklardaki adamlarından da birlik olmalarını ister. İlyas ve dostları düşmanlarının etrafında toplanmaya başlayacak bu adamlara, Çakırbeylilerin yanında olmak yerine karşısında durmanın nasıl sonuçlanacağını göstermekte gecikmez. Diğer taraftan Hızır da büyük lokma olarak gördüğü Cengiz’in peşinde olacaktır. Cengiz’i yok etmenin başına neler açacağını bilen Hızır, ardında hiçbir iz bırakmayacağı bir plan hazırlar. Çakırbeyliler, Tufan’ı kimsesizleştirecek olan bu hamlelerle tozu dumana katacaklardır. 
Çakırbeyli hanesinde ise heyecanlı bir bekleyiş vardır. Meryem’in döneceği haberi gelmiş ve her şeyin eskisinden daha iyi olacağına dair umutlar tekrar yeşertmiştir. Tüm ev ahalisinin mutlulukla karşıladığı bu habere en çok sevinen ise elbette ki Hızır olacaktır. Fakat Meryem, tabutuyla geri döner. 

154. YENİ BÖLÜM FRAGMAN

153. BÖLÜM İZLEulusal.com.tr

Yorumlar (0)