banner1199

banner1197

banner1203

Feride silahını çekiyor! Vuslat 39. bölüm izle... Vuslat yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dün akşam yeni bölümü ile ekranlara gelen Vuslat dizisinde neler yaşandı? Vuslat'ta tüm sırlar açığa çıkıyor... Kerem ile Feride'yi yeni bir sınav bekliyor... Vuslat 40. bölüm fragmanı izle... Vuslat 39. bölüm tamamını izle...

MEDYA 10.02.2020, 15:46 10.02.2020, 15:46
Feride silahını çekiyor! Vuslat 39. bölüm izle... Vuslat yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT 1'in sevilen dizisi Vuslat dün akşam 39. bölümü ile ekranlara geldi. Dün yayınlanan son bölümde; Aziz ve Kerem, Bülent’e karşı hamle yapabilmek için Enes’ten aldığı bilgiyle Kerem’in kara kaplı defterinin peşine düşer. Aziz’in defteri ele geçirebilmek için yaptığı plan, holdingin içinde adeta bir köşe kapmaca oyununa dönüşür. Kerem’in ele geçirdiği görüntülerin içeriğinden habersiz olan Aziz, defteri zamanında ele geçirip kendi itibarını yerle bir edecek bu sinsi planı bozabilecek mi?
Halasını öldüren kurşunun evinde bulunan silahtan çıktığını öğrenen Feride, gözünü karartıp katilin kim olduğunu öğrenebilmek için Rüstem’in başında beklemeye karar verir. Rüstem’in yaşadığını haber alan ve zaten hisselerini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya olan Tahsin için işler iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Feride, halasını öldürenin Tahsin olduğunu öğrenebilecek mi? Yoksa Tahsin, bir kez daha gerçeklerin üstünü örtmeyi başaracak mı?
 
Bülent’in vaadiyle onun tarafına geçen Kerem’in kurduğu kirli oyunu bozmaya çalışan Aziz… Sevdiği adamın babası olduğunu bilmeden ailesinin geçmişindeki o büyük yarayı açan kişinin peşinde koşan Feride… Bu büyük sınav onların aşkını nasıl etkileyecek? Gerçekler onları birbirinden ayıracak mı? Her şeye rağmen kenetlenip yola devam edebilecekler mi? Satranc-ı Urefa tahtasında “Nifak” karesinin tüm zorluklarıyla mücadele Aziz ve Feride için sanıldığı kadar kolay olmayacak.

VUSLAT 39. BÖLÜM İZLE

VUSLAT 40. BÖLÜM FRAGMANI


ulusal.com.tr

Yorumlar (0)