banner1199

banner1197

banner1203

Gediz perişan oldu! Sefirin Kızı 9. bölüm fragmanı izle... Sefirin Kızı 8. bölüm özeti

Sefirin Kızı dizisinde dün akşam neler oldu? Sefirin Kızı dizisinin 8. bölümü özeti... Sefirin Kızı 9. yeni bölüm fragmanını izle

MEDYA 17.02.2020, 12:13 17.02.2020, 12:13
Gediz perişan oldu! Sefirin Kızı 9. bölüm fragmanı izle... Sefirin Kızı 8. bölüm özeti

Star TV'nin sevilen dizisi Sefirin Kızı'nda dün akşam; Sancar, Nare’nin Melek’i de alıp gittiğini öğrendiğinde deliye döner. Onu tek yaralayan kızının yokluğu değildir. Sefirin kızı geçmişte olduğu gibi bir kez daha onu terketmiştir. Hem de yıllarca birbirlerine yazdıkları mektuplara ihanet edercesine ona değil, Gediz’e mektup bırakarak. Bu ihanetin acısını, yıllardır sakladığı mektuplardan çıkarmaya kalkar.
Akın’ın kendi vebası olduğuna inanan ve bu mikrobun başkalarına bulaşmasına izin vermemek için onu peşine takan Nare, planında başarılı olur. Akın çok geçmeden Nare’nin Barselona’da olduğunu öğrenir. Polis tarafından arandığı için, sahte pasaport alıp Barselona’ya gitmenin yollarını arar.
Ancak Nare’nin nereye gittiğini tek öğrenen Akın değildir. Sancar ve Gediz de Nare’nin babasının imzasını taklit ederek Barselona’ya gittiğini öğrenirler. Sancar Güven Çelebi’yi onunla birlikte Barselona’ya gitmeye ve torununu geri getirmeye razı eder. Gediz de onların peşinden gitmeye kalkınca işler karışır.
Şimdi Nare’nin çok büyük bir sorunu vardır. Sadece Akın’ı peşine takmayı planlamıştır ama babası, sevdiği adam ve en yakın arkadaşı da Akın’la birlikte Barselona yollarına düşmüşlerdir. 

SEFİRİN KIZI 9. BÖLÜM FRAGMANI


ulusal.com.tr

Yorumlar (0)