banner1198

banner1199

banner1197

Milliyet Gazetesi'nde yeni dönem!

Milliyet Gazetesi'nde 'Genel Yayın Yönetmeni' görevine Mete Belovacıklı getirildi. Belovacıklı'nın ataması Demirören Holding'ten yapılan açıklama ile çalışanlara duyuruldu.

MEDYA 03.03.2017, 17:59 03.03.2017, 18:57
Milliyet Gazetesi'nde yeni dönem!

Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği'ne, gazetenin Yayın Koordinatörü Mete Belovacıklı atandı.

Belovacıklı'nın atanması nedeniyle gazetede tören düzenlendi.

Törene Demirören Holding Yönetim Kurul Başkanı Erdoğan Demirören, demirören holding Yönetim Kurulu Üyesi Meltem Demirören Oktay ile yöneticiler ve yazarlar katıldı.Atama kararı Demirören Holding'ten yapılan yazılı açıklama ile çalışanlara duyuruldu.

İŞTE DEMİRÖREN HOLDİNG'TEN YAPILAN O DUYURU

Değerli Çalışma Arkadaşlarımız,

Yayın Koordinatörlüğü görevini sürdüren Sayın Mete Belovacıklı, 01.03.2017 tarihi itibariyle, Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği görevine atanmıştır. 67 yıldır basında güvenin simgesi olan Milliyet’in, köklü yayın ilkeleri ve sarsılmaz etik değerleri ile Sayın Mete Belovacıklı’nın yönetiminde ve sizlerle beraber, başarılarını katlayarak geleceğe taşıyacağına inancımız tamdır.

01.03.2017 tarihi itibariyle geçerli olan atamanın, bütün çalışanlarımıza, okurlarımıza hayırlı olmasını ve Sayın Mete Belovacıklı’nın yeni görevinde de başarılarının devamını dileriz.ulusalkanal.com.tr

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P