banner1199

banner1197

banner1203

Ömer Öztan'ın yüzü gülüyor! Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Şubat Cuma izle... Müge Anlı'da bugün neler oluyor? Canlı özet...

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te bugün neler yaşanacak? Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı özet...

MEDYA 07.02.2020, 18:21 07.02.2020, 18:21
Ömer Öztan'ın yüzü gülüyor! Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Şubat Cuma izle... Müge Anlı'da bugün neler oluyor? Canlı özet...

Bidon bidon çil çil altınlarla dolandırılan sayılarca kişi Müge Anlı'ya gelmeye devam ediyor. Bu yabancı altınları almak için yabancı para isteyip insanlardan dolar alıp yaktığını iddia edilen İhsan Çapar ve kardeşi Mecit Çapar'ın gözaltına alındığını Müge Anlı açıkladı. Bu iki kişinin yanında olan 'sahte şeyh'te gözaltına alındı. Sahte Şeyh'in, tarihi eser kaçakçılığı ve bıçaklı yaralamaya kadar birçok suçu olduğu öğrenildi. Gözaltında serbest bırakılan üç kişiyi, Gaziantep ve Mardin Emniyeti tarafından gözaltına alındılar. 

İhsan Çapar ise Mardin Savur Adliyesine sevk edildi.

Dün bütün Türkiye'yi gözyaşlarına boğan Ömer Öztan, bugün Müge Anlı'ya tekrar katıldı. Müge Anlı, gerekli sağlık kontrollerinden geçtikten sonra alışveriş yaparak yeni hayatına geçiş yaptı.

Öz ailesini aramaya gelen 20 yaşındaki Özgenur bugün annesini ve dedesini buldu. Annesi yayına katılmak istemedi fakat dedesi geldi ve nasıl zor şartlar altında Çocuk Yetiştirme Yurdu'na bıraktığını anlattı. 

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 7 ŞUBAT İZLE

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)