banner1199

banner1197

banner1203

Payitaht Abdülhamid 106. bölüm izle... Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT 1'de ekranlara gelen Payitaht Abdülhamid dizisi dün akşam 106. bölümüyle izleyicisi ile buluştu. Payitaht Abdülhamid'de neler yaşandı? Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

MEDYA 01.02.2020, 14:30
Payitaht Abdülhamid 106. bölüm izle... Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Her cuma TRT 1'de sevenleriyle buluşan Payitaht Abdülhamid'de dün; Zalman’ın sokakları ayaklandıran tertibi sonuç verir. Alman bankası demiryolu işinden çekilir. Abdülhamid hem Almanları tekrar masaya oturtmak, hem de İngilizleri işin içine çekmek için bir hamle yapar. Zülüflü‘den haberi alan Zalman, buna engel olmak için Abdülhamid’in tertibine karşı bir hamlede bulunur. Zalman’ın planladığı tertip Ahmet Paşa ve İsmail Hakkı‘yı canlarına mal olacak bir tuzağın içine düşür.

Bidar, Abdülhamid’in onu affedeceği konusunda umutsuzluğa kapılır ve kendini affettirmenin çarelerini arar... Cemile, Blavatsky için tehlike oluşturmaya başlayınca ölüm fermanı çıkar.

Halil Halid, ailesine ettiği yemini tutmak ve Ziya Sami’nin cezasını vermek için Abdülhamid’den izin alır. Ama tam meydanda Ziya Sami’nin cezasını kesecekken birileri gelip onu kurtarır. Ziya Sami’yi kaçırtan ise Halil Halid’ten alacağı intikam ateşiyle yaşayan Yanık’tır. Halil Halid, Payitahttaki nizamı Yanık’ın bozduğunu da anlar.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 106. BÖLÜM İZLE

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 107. BÖLÜM FRAGMANI

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)