banner1199

banner1197

banner1203

Pınar Kaynak cinayetinde şok görgü tanıkları! Müge Anlı ile Tatlı Sert 28 Ocak Salı günü izle... Müge Anlı özet...

Bugün Müge Anlı'da neler yaşandı? Müge Anlı ile Tatlı Sert 28 Ocak Salı günü izle... Müge Anlı son gelişmeler... Bugün yayında Pınar Kaynak'ın avukatı ve 27 yaşındaki Ebru Candaş kayboldu. 35 gündür haber alınamayan Halil Ergül nerede? 

MEDYA 28.01.2020, 18:15
Pınar Kaynak cinayetinde şok görgü tanıkları! Müge Anlı ile Tatlı Sert 28 Ocak Salı günü izle... Müge Anlı özet...

35 gündür kayıp olan Halil Ergül'ün geçen gün eşi ve kızı canlı yayına katılmıştı. Bugün tekrar gelen anne kız Ergül'ün kaybolduğu günle ilgili ayrıntıları paylaştı. 

Babasının ayakkabılarını yıkayan ve peteğin üstüne koyan Derya, babasının kendisi banyodayken daha kurumamış ayakkabılarını giyip gittiği bilgisini verdi. Babanın bir tane ayakkabısı olduğu  için başka bir ihtimalinin olmadığını söyledi. 

Daha sonra Derya, bu olaya moralinin bozulduğunu ve o sırada morali bozulduğu için okula gitmediğini söyledi. Neden moralinin bozulduğu sorulduğunda ise çok düşkün olduğunu o yüzden sağlık problemlerinde moralinin bozulduğunu söyledi. 

Daha sonra Müge Anlı ise "Çok düşkünsün madem kaybolduğunu 9. gününde niye haber verdiniz?" dedi. 

Dün canlı yayına bağlanan bir mahallelinin "Derya babasını tartaklıyor" iddialarını ise yalanladı. 

Yayında gelişen olaylar yüzünden Erzincan Emniyet Müdürlüğü aramalarını yoğunlaştırdı. Derya'nın 5 yıllık erkek arkadaşı da araştırılmaya başlandı. 

Ergül'ün yaşadığı yere giden Müge Anlı ekibi komşular ve üst katlarında oturan damatla konuşuldu. Damat da kayınpederin ayakkabılarını görmeyince kayınvalidesine sorduğunu ve "annesi gitti" cevabını aldığını söyledi. 

9 gün sonra kayıp başvurusu yapan anne kızın başvurusu sonucunda şehirde yapılan duyuru ile kardeşlerinin kaybolduğunu öğrenen iki kardeş daha sonra anne kızın evini basmış ve bunun sonucunda Derya'dan küfürlü ve tehdit içerikli bir mesaj attığı ortaya çıkmıştı. 

Kayıp Halil Ergül'ün damadı Şükrü Eniş ise Halil'in köy hayatından sonra Erzincan merkezinde mutlu yaşayamadığı ve eğer Erzincan'da olsa şimdiye kadar bulunacağını söyledi. 

Bugün Pınar Kaynak cinayetinin Trabzon'da 10. duruşması görüldü. Trabzon 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde süren mahkemede iki zanlının tutuklanma isteği vardı. Trabzon Baro Başkanı Sibel Suiçmez'de duruşmaya katıldı. 

Kaynak'ın avukatı iki zanlının neden tutuksuz yargılandığını anlamadığının söyledi. 

Pınar Kaynak'ın avukatı Selahattin Onay, DNA örneklerinde Arın ve Nuri'nin DNA örnekleri olmamasına rağmen tutuklama kararı verilmişti sonra ise nedensiz bir şekilde serbest bırakıldılar Bu yüzden tahliye kararına itiraz edeceğiz kişiler hala aklanmadı dedi. Sperm örnekleri Arın ve Nuri'yle uyuşmasa da Pınar'ın tırnakları arasında Arın'ın DNA örneği çıkmıştı. Avukat bu cinayetin sadece cinsel istekle değil, kin ve nefretle işlendiğini söyledi. 

Yüzünü ve adını vermek istemeyen Pınar'ın arkadaşı, canlı yayına katıldı. Arkadaş, Pınar'ın annesinin arkadaşının tecavüzüne uğradığını anlattığını iddia etti. Anne ise bütün bu iddiaları reddetti. Anne İrfan, "Pınar bana böyle bir olaydan hiç söz etmedi" dedi. 

Müge Anlı'ya gelen bir mesajda İrfan'ın bir gazinoda çalıştığını ve kazandığı parayı Arın'a yedirdiğini iddia etti. İrfan ise Arın'la sosyal medyadan tanıştığını ve sadece 1 kere görüştüğünü söyledi. 

Canlı yayına bağlanan ismini vermek istemeyen bir izleyici, cinayet olayının olduğu gece ile ilgili bilgi vereceğini söyledi. "O gece Pınar'ı zorla arabaya bindirdiler" dedi. Olay yerinin olduğu yere yakın oturan izleyici, Pınar'ı yürürken gördüğünü ve bir arabanın yanına yaklaşarak bir erkeğin arabadan inerek, Pınar'ın çığlıklarına ve ağlamalarına rağmen zorla arabaya bindirdiğini söyledi. Arabanın rengini ve modelini karanlık olduğu için göremediğini söyledi. Olayın da akşam saat 10'dan sonra gerçekleştiğini fakat saatin kaç olduğunu hatırlamadığını söyledi. 

Daha sonra Pınar'ın çocukluk arkadaşı olduğunu söyleyen Çağla canlı yayına katıldı. 3 yıl önce alkollü bir ortamda denk geldiklerini ve dertleşme esnasında anne İrfan'ın çalıştığı gazinodan erkek arkadaşı olan Tuncay isimli şahsın tecavüz ettiğini söylediğini iddia etti. Bu tecavüz olayını atlatamadığını ve erkeklere karşı nefret duyduğunu söylediğini ekledi. Hayatının rayından çıkmasını annesine bağladığını söyledi. 

Savaş ise tüm olanlardan İrfan'ı suçladı. İrfan ise Tuncay diye birisini tanımadığını söyledi. Savaş daha sonra alkolün yanında uyuşturucu da aldıklarını Arın'ın da uyuşturucu içtiğini iddia etti. 

Nuri'nin ifadesinde Arın'ın kendisini Pınar ve Tuğba ile tanıştırdığını söyledi. O gün bir araç kiraladığını ve Zigana'ya gittiklerini söyledi. Geçtikleri yolları anlatan Nuri'nin söylediği yerler canlı yayına bağlanan şahsın söylediği mevkilere yakın yerlerde olduğu ortaya çıktı. Tuğba'yı eve bıraktıklarını daha sonra alkol alıp dışarıda takıldıklarını anlattı. Kendi yakınlarında bir aracın bulunduğunu ve 1 saat boyunca onları izlediğini ekledi. Daha sonra kendileriyle birlikte olmak istemeyen Pınar'ı, Tuğba'nın evinin yakınlarına bıraktığını ifadesinde anlattı. 

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 28 OCAK SALI İZLE 

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)