banner1199

banner1197

banner1203

Sevdim Seni Bir Kere 97. bölüm izle (23 Ocak Perşembe) Sevdim Seni Bir Kere 97. son bölüm izle... 22 Ocak Perşembe Sevdim Seni Bir Kere izle... Sevdim Seni Bir Kere yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star TV'de hafta içi her gün yayınlanan Sevdim Seni Bir Kere dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Sevdim Seni Bir Kere 97. bölüm izle... Sevdim Seni Bir Kere oyuncu kadrosunda kimler var?

MEDYA 23.01.2020, 14:15 23.01.2020, 14:45
Sevdim Seni Bir Kere 97. bölüm izle (23 Ocak Perşembe) Sevdim Seni Bir Kere 97. son bölüm izle... 22 Ocak Perşembe Sevdim Seni Bir Kere izle... Sevdim Seni Bir Kere yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dün yayınlanan son bölümde; Şule, Aslım'ı oğluyla evlenmesi için şiddette bulunur. Ozan'ı öldürmekle tehdit eden Şule'ye kafa tutan Aslım ne olursa olsun korkmaktadır. 

Bu sırada Ozan, koğuşa alınır. Ortama alışmaya çalışan Ozan kendine düşman edinir. Daha sonra ise birisiyle kavga eder.

Melek ise Yağız'ı kazanmaya çalışırken gözünü karartır. Eylül'e intihar ediyormuş görünümü verir. Eylül ve Yağız ise birbirlerine duygularını saklayamaz. Birbirlerine iltifat etmeye başlarlar. 

SEVDİM SENİ BİR KERE 97. BÖLÜM İZLE

SEVDİM SENİ BİR KERE KONUSU

İzmir’den Ankara’ya üniversite okumaya gelen Aslım, daha ilk günden Ozan ile takışır. Ozan, asi ve öfkeli bir gençtir. Tecrübesiz ama inatçı Aslım ile aşkları ise bir o kadar fırtınalı ve tutkulu olur.Gençlerimiz sadece aşkları ile sınanmaz. Onların karşılaşması aileler arasında yıllar önce kapatılan defterleri de açar. Hırs, kibir, fedakarlık, sosyo ekonomik farklar, yalanlar ve geçmişten gelen sırlar hem iki gencin hem de ailelerin hayatlarını alt üst edecek, küllenen, üstü kapanan gerçekler birer birer ortaya çıkacak ve bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

DİZİNİN OYUNCULARI

Yağmur Çokgenç, Oğuzhan Kayra Koç, Gonca Yakut, Volkan Murat Benli, Didem Aygün, İrfan Kılınç, Nur Yazar, Nevzat Can Rüzgar, Şifanur Gül, Berk Bakioğlu, Sevgi Temel, Yağmur Ilgım Öztekin, Tuana Tuzman, Zeynep Şirin Giobbi, Zafer Güllü, Önder Atakanlı, Pervin Balcı gibi isimler yer alıyor.

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)