banner1199

banner1197

banner1203

Tutunamayanlar yeni bölüm ne zaman? Tutunamayanlar 3. bölüm izle! Tutunamayanlar 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT 1'in son bölümünde neler yaşandı? Tutunamayanlar son bölüm izle... Tutunamayanlar 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Bankadan kredi çekmeye çalışan Tarık ve arkadaşları son çareyi tefecide oradan da hırsızlıkta buluyor... Bu hafta dizi neden yayınlanmadı? Tutunamayanlar yeni bölüm ne zaman?

MEDYA 04.02.2020, 14:23 04.02.2020, 14:23
Tutunamayanlar yeni bölüm ne zaman? Tutunamayanlar 3. bölüm izle! Tutunamayanlar 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Tutunamayanlar'ın yayınlanan son bölümünde; Tarık’ın İrem’le aralarında bir şey olmasını istemeyen Cemile, türlü türlü plan yapmıştır. Son planı başarısızlığa uğrayan Cemile, İrem’i mahalleden göndermek için bir ekip toplar. Vildan ve Nurdagül’ün desteğini alarak yeni bir plan geliştiren Cemile, İrem’i bir daha gelmemek üzere mahallenin dışına göndermeye çalışır.

Bu arada yeni bir iş ve ev bulan İrem’e hayırlı olsun hediyesi almak isteyen Tarık, bir türlü parayı denkleştiremez. İlham perisi İlhan’ın verdiği akla uyan Tarık’ın denemediği yol kalmaz.

Cemile, İrem’i mahalleden göndermek için ne planlar yapacak? Cemile, İrem’i mahalleden gönderebilecek mi? İlham perisi İlhan, Tarık’a ne tür akıl verecek? Tarık, İrem’e hediye almak için para bulabilecek mi? 

Dizinin yeni bölümü Elazığ depremi yüzünden geçtiğimiz hafta yayınlanmadı. Dizinin Twitter hesabından paylaşılan gönderi şöyle; Elazığ ve çevresinde gerçekleşen deprem sebebiyle yayınlanması planlanan yeni bölümümüz bu akşam yayınlanmayacaktır. Tekrardan milletimize geçmiş olsun.

Dizinin yeni bölümü bu akşam yayınlanacak.

TUTUNAMAYANLAR 3. BÖLÜM İZLE

TUTUNAMAYANLAR 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


ulusal.com.tr

Yorumlar (0)