banner1199

banner1197

banner1203

Yıldız Leyla ile Halit'i basıyor! Yasak Elma 67. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma 66. bölüm özeti... Dün akşam neler oldu?

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Yasak Elma'da dün akşam neler yaşandı? Yasak Elma 67. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Halit kendini ele verirken, Ender aşk sarhoşluğu yaşar... Yasak Elma 66. bölüm...

MEDYA 28.01.2020, 16:06 28.01.2020, 16:06
Yıldız Leyla ile Halit'i basıyor! Yasak Elma 67. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma 66. bölüm özeti... Dün akşam neler oldu?

Fox'un sevilen dizisi Yasak Elma'da dün akşam; Şahika, Halit ve Leyla’nın yaşadığı ilişkiyi gizli tutmak için elinden geleni yapıp, etrafındakileri yanlış yönlendirir. Yıldız ve Ender, bu zokayı yutar ve Leyla konusunda rahatlarlar. Halit, Nadir’in hissedarlardan birisinin eşiyle birlikte olduğuun öğrenir ve onu tehdit eder. Nadir ise Halit’in tehdidine karşı hazırlıklıdır ve beklenmedik hamlesini yaparak Halit’i köşeye sıkıştırır. Leyla ile ilişkisini Yıldız'a söylemekle tehdit eder...

Evinde mutluluğu bulamayan Erim, annesine ve abisine bu durumdan yakınınca ailesinden, yanlarına taşınma teklifi alır. 

Yayınlanan 67. yeni bölüm fragmanında, Yıldız, Halit'in tüm yaptıklarını görmemezlikten gelsede doğum gününü kutlama isteğinin Halit tarafından reddedilmesini kabullenemez. Leyla ise Halit'e aşık olmaya başlamıştır ve Yıldız'ın doğum günü kutlamasını engellemeye çalışır. Ender ise Leyla'yı takip ettirir ve Leyla'nın Halit ile ilişkisini öğrenir. Bunun üzerine Yıldız'a söylemek ister fakat Yıldız lafı evde çocuklarla birlikte mutlu olduğunu söylemesiyle keser. Bunun üzerine Ender sussada Yıldız, Leyla'nın evine gider ve Halit ile ikisini birlikte basar. 


ulusal.com.tr

Yorumlar (0)