banner1199

banner1197

banner1203

Zümrüdüanka dizisi oyuncu kadrosu... Zümrüdüanka dizisi nerede çekiliyor? Dizinin konusu ne?

FOX TV'nin yeni dizisi Zümrüdüanka'nın ilk fragmanı yayınlandı. Zümrüdüanka'nın yayın tarihi ve oyuncu kadrosu belli oldu... Alp Navruz hayranlarını sevindirecek haber geldi! Başrollerini Alp Navruz ve Ceren Yılmaz'ın paylaştığı dizinin ilk bölümü ne zaman?

MEDYA 26.01.2020, 10:16 26.01.2020, 10:16
Zümrüdüanka dizisi oyuncu kadrosu... Zümrüdüanka dizisi nerede çekiliyor? Dizinin konusu ne?

25 Ocak’ta ekran yolculuğuna başlamaya hazırlanan Zümrüdüanka, imkânsız bir aşkın duygu yüklü hikâyesini izleyiciyle buluşturacak. Yapımını Pastel Film’in, yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün üstlendiği, yönetmen koltuğuna Cemal Şan’ın oturduğu dizinin senaryosunu ise Can Sinan kaleme alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Hatice Aslan, Selim Bayraktar, Ayten Uncuoğlu, Serhat Özcan, Elif Çakman, Sebahat Kumaş, Mine Kılıç, Simge Selçuk, Korkmaz Arslan, Asiye Dinçsoy, Pelin Abay, Doğa Zeynep Doğuşlu, Barış Küçükgüler, Miray Akay, Gönül Akbaş, Serkan Açay, Gökhan Bekletenler, Eren Demir, Umut Karadağ, Nazlı Pınar Kaya ve Ebrar Baba gibi birbirinden başarılı oyuncular da yer alıyor.

Kapadokya’nın masalsı dünyasında çekimleri başlayan “Zümrüdüanka” başarılı oyuncu kadrosu, güçlü aşk hikayesi ve sürükleyici temposuyla 25 Ocak’ta FOX’ta. 

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)