banner1199

banner1197

Fenerbahçe-Galatasaray derbisinin ardından Fatih Terim'den sert açıklama: Bu nedir ya?

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Fenerbahçe derbisinin ardından "Çok üzgünüm. Herhangi bir şey söylesem yine ceza yiyorum. Herkes maçtan sonra konuşuyor. Ancak hiçbir şey olduğu yok. Hep Galatasaray'a oluyor. Ben de susuyorum çünkü ceza yiyoruz. İstedikleri o zaten ligin bitimine az süre kala. Seni benim kötü oynamam ilgilendirmiyor. VAR'a gideceksin. Faulü vereceksin. Mehmet Topal'ın pozisyonu var. Kartı vereceksin. Korkaksanız yapmayın bu işi. Hep mi Galatasaray'a? Bu nedir ya" dedi

SPOR 14.04.2019, 21:46 23.04.2019, 01:44
Fenerbahçe-Galatasaray derbisinin ardından Fatih Terim'den sert açıklama: Bu nedir ya?

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Fenerbahçe derbisinin ardından açıklamalarda bulundu.

Terim, şunları söyledi:

"Kazanmamız gereken bir maç. İlk yarı 11'e 11'ken pozisyon vermedik. 2. yarı rakip 10 kişi oynarken oyunun hakimiydik ama daha fazla pozisyon verdik. Fenerbahçe daha da eksik kalabilirdik. Bir anlık aşırı güven gol yememize sebep oldu.

Çok üzgünüm. Herhangi bir şey söylesem yine ceza yiyorum. Herkes maçtan sonra konuşuyor. Ancak hiçbir şey olduğu yok. Hep Galatasaray'a oluyor. Ben de susuyorum çünkü ceza yiyoruz. İstedikleri o zaten ligin bitimine az süre kala. Seni benim kötü oynamam ilgilendirmiyor. VAR'a gideceksin. Faulü vereceksin. Mehmet Topal'ın pozisyonu var. Kartı vereceksin. Korkaksanız yapmayın bu işi. Hep mi Galatasaray'a? Bu nedir ya?"

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P