banner1198

banner1199

banner1197

Ozan Tufan’dan zehir zemberek açıklamalar

Bursaspor'un genç yıldızı Ozan Tufan'dan Almanya kampında şok açıklamalarına bir yenisini daha ekledi.

SPOR 25.07.2015, 12:28 25.07.2015, 12:30
Ozan Tufan’dan zehir zemberek açıklamalar

Bursa Hakimiyet Gazetesine açıklamalarda bulunan Tufan Ozan, "Başkan, 'sana teklif yok' diyor. Menajerim ise 'var' diyor. Bir kişide bir yanlış var ama anlamıyorum. Bana verilen sözler yerine getirilmedi. Aklım çok karışık. Benim babam hala çalışıyor. Babamın sabah erken kalkıp işe gitmesi bana koyuyor" diye konuştu.
Bursaspor’un yıldız ismi Ozan Tufan, Almanya Kampında Bursa Hakimiyet Gazetesine çarpıcı açıklamalarda bulundu. Her kesime 'Biz oyuncularımızı tutacağız' mesajı veren başkan Recep Bölükbaşı’na, transferi ve tutulmayan sözlerle ilgili ağır eleştirilerde bulunan Tufan, "Benim hedeflerim var. Ben hayallerimi gerçekleştirmek istediğimi söyledim. Mukavelem devam ettiği için buradayım. Ne gelişir, gelişmez bilmiyorum. Başkan teklif gelmediğini söylüyor. Menajerim ise tam tersi, teklif olduğunu söylüyor. Bir kişide yanlış var. Ama onu daha çözmedim. Bu tersliği anlamadım. Ama durumum ya bu hafta ya da öbür hafta netlik kazanır” dedi.

"VERİLEN SÖZLER YERİNE GETİRİLMEDİ"
Bursaspor'un genç yıldızı Ozan Tufan şöyle devam etti:
"Bana verilen sözler var. Sözler de yerine getirilmedi. Kendimi idmanlara veremiyorum. Aklım karışık. Ama transferlerden değil, verilen sözlerin tutulmamasından dolayı aklım karışık. Ertuğrul hocanın beklentilerini ve isteklerini karşılayamıyor olabilirim. Açıkçası beni anlamalarını istiyorum. Sonuçta benim babam hala çalışıyor. Bir futbolcu babasını çalıştırmaz. Hiçbir futbolcunun babası da çalışmıyordur. Ama benim babam çalışıyor. Bu da bana koyuyor. Sabah erken kalkıp işe gitmesine üzülüyorum. Aileme rahat bir yaşam sağlamak istiyorum. Ama onun da yapacak bir şeyi yok. Çalışmak zorunda. Demek ki aldığım şeyler bana yetmiyor."

"AVRUPA'DA OYNAMAK BENİM HAYALİM"
Milli Takımlar Teknik Sorumlusu Fatih Terim’le de durumunu konuştuğunu dile getiren Ozan Tufan, "Fatih hocayla konuştum. O da bana, ‘Senin kafan mı karışık?’ sorusunu sordu. ‘Son haftalarda tempon düştü, istediklerimizi göremedik sende’ dedi. Ben de ona sıkıntılarımın olduğunu ve gideremediklerini söyledim. O da, ‘İnşallah onlar düzelir ama sen bunları kafana takma’ dedi. Yurt dışında oynamak isteyip istemediğimi sordu. Ben de istediğimi söyledim. Zaten o da ‘En iyisi o’ dedi. Menajerimle konuştuklarını düşünüyorum. O da benim yurt dışında oynamamı söyledi. Sadece Fatih hoca değil. Alpay Özalan, Hakan Ünsal ve Tümer Metin’le de konuştum. Hepsi gitmemi söyledi. ‘Orada sana adam gibi davrandığını gösterirler, orada insan olduğunu anlarsın’ dediler. Ben de heveslendim. Mukavelem devam ettiği için beklemek zorundayım. Gidemezsem kalacakmış gibi çalışıyorum" diye konuştu.

Yurtdışına transferi konusunda Kendini hazır hissettiğini belirten Tufan, "Ancak bu sene gidersem, gideceğim takımın kampına katılmak istiyordum. Onların kampını yemek istiyordum. Enes’le konuşuyorum o bana çok zor olduğunu söylüyor. Şimdi ben transfer olursam, istediklerini veremeyebilirim. Buranın idmanı ile yurtdışındaki idman çok farklıdır. Benim amacım hedeflerime ulaşmak. İnşallah hedeflerime ulaşırım ve Bursaspor’umu, şehrimi en iyi şekilde temsil ederim. Enes’le konuşmamda Manchester City’de çok memnun olduğunu, ancak idmanların ağır geçtiğini belirtti" dedi.
Menajerini Ahmet Bulut'un kendisine gelen teklifleri dillendirmediğini ifade eden Ozan, "Hiçbir kulübü telaffuz etmek istemiyor. Arda Turan'ın transferinde de aynısını yaptı. Dillendirince olmuyor dedi. Valencia olayı vardı. O çok dillendirildi ve olmadı. Ondan sonra da gelen teklifleri bana söylemedi. Ama kesin teklif olduğunu biliyorum. Bana attığı mesajlarda belli etti. Ama isim vermedi. Aynı Arda abinin taktiğiyle yürüyor" ifadelerini kullandı.

İHA 

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P