banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Türk Çin heyetleri İstanbul'da buluştu

GÜNCEL 28.03.2019, 19:14
Türk-Çin İş Der, SEDEFED ve TÜRKONFED'in işbirliğiyle düzenlenen Shenzhen  Boa'an-Türkiye Ekonomik işbirliği konferansı İstanbul'da gerçekleşti. Toplantıya Çin'den gelen heyet ve Türk işadamları katıldı. Toplantıda Shenzhen Bao'an Belediye Başkanı Bayan Guo Ziping, İstanbul Vali Yardımcısı İsmail Gültekin Türk Çin İş Derneği Genel Başkanı Adnan Akfırat konuşma yaptı. Konuşmalarda, Türkiye Çin arasındaki işbirliğini geliştirmeyi yolları tartışıldı. 

Türk-Çin İş Der, SEDEFED ve TÜRKONFED'in işbirliğiyle düzenlenen Shenzhen Boa'an-Türkiye Ekonomik işbirliği konferansı İstanbul'da gerçekleşti. 

Konferansa Shenzhen  Bao'an Belediye Başkanı Bayan Guo Ziping, İstanbul Vali Yardımcısı İsmail Gültekin, Türk-Çin İş Der Genel Başkanı Adnan Akfırat, SEDEFED Başkanı Ali Avcı ile Çin ve Türkiye'den heyetler katıldı.

Toplantının açılış konuşmalarını Türk-Çin İş Der Genel Başkanı Adnan Akfırat, SEDEFED Başkanı Ali Avcı, Bao'an Belediye Başkanı Guo Ziping yaptı.

Açılış konuşmalarının ardından mühendis Huang Zaixiao (Huan Zaşiyo) ve Özyeğin Üniversitesi Profesörü Pınar Mengüç de toplantıda akıllı şehirler ve şehirlerin geleceği hakkında birer sunum yaptı.

Toplantı soru cevap bölümüyle son buldu.


ulusal.com.tr
Yorumlar (0)