banner1005

Kırklareli 31 Mart 2019 yerel seçim belediye başkan adayları kimler? İşte kesin listesi

Kırklareli'nde 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.

Kırklareli 31 Mart 2019 yerel seçim belediye başkan adayları kimler? İşte kesin listesi

Kırklareli'nde 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerine katılacak siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki incelemeler tamamlandı. 

İtiraz sürecinin sona ermesinin ardından, bağımsız adaylar dahil kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi. 

Kesinleşen listelere göre Kırklareli'nde siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: 

Vatan Partisi 
Kırklareli: Halil Göçen 

Adalet ve Kalkınma Partisi
Kırklareli (Üsküp): Hüseyin Kasap
Kırklareli (Kavaklı): Gürel Koşdemir
Kırklareli (İnece):  İlhan Arı
Babaeski: Mustafa Buyur
Babaeski (Alpullu): Erhan Ceylan
Babaeski (Büyükmandıra): Ersan Çölgeçen
Babaeski (Karahalil): Dindar Seçen
Lüleburgaz: Akın Kamacı
Lüleburgaz (Ahmetbey): Şaban Aykırı
Lüleburgaz (Evrensekiz): Sadettin Kuşku
Lüleburgaz (Büyükkarıştıran): Lütfü Karaman
Vize: Hasan Basri Korkmaz
Vize (Çakıllı): İbrahim Alkan
Vize (Kıyıköy): Ahmet Bora
Kofçaz: Ziya Karataş 

Demirköy: Recep Gün
Demirköy (İğneada): Serkan Görkey
Pınarhisar: İhsan Talay
Pınarhisar (Kaynarca): Hasan Garip
Pehlivanköy: Hüseyin Açıkel 


Cumhuriyet Halk Partisi 
Kırklareli: Mehmet Tuna Soykan (Millet İttifakı)
Kırklareli (İnece): Şahabettin Vardar
Kırklareli (Üsküp): Halil Bahçivan (Millet İttifakı)
Kırklareli (Kavaklı): Bayram Pehlivan
Babaeski: Abdullah Hacı
Babaeski (Alpullu): Saim Kırcı
Babaeski (Büyükmandıra): Sertaç Balyemez
Babaeski (Karahalil): Aykut Yakut (Millet İttifakı)
Lüleburgaz: Murat Gerenli
Lüleburgaz (Ahmetbey): Mustafa Altıntaş (Millet İttifakı)
Lüleburgaz (Evrensekiz): Mustafa Nalbant
Lüleburgaz (Büyükkarıştıran): Ertuğrul Çamlıca (Millet İttifakı)

Vize: Ercan Özalp
Vize (Kıyıköy): Ender Sevinç (Millet İttifakı)
Vize (Çakıllı): Gökhan Karabulut
Kofçaz: Mehmet Balcı (Millet İttifakı) 

Demirköy: Mesut Özkul (Millet İttifakı)
Demirköy (İğneada): Tahir Işık (Millet İttifakı)
Pınarhisar: Münir Çapkur
Pınarhisar (Kaynarca): Serdar Türker (Millet İttifakı)
Pehlivanköy: Abdurrahman Öntürk (Millet İttifakı) 


Milliyetçi Hareket Partisi 
Kırklareli: Derya Bulut (Cumhur İttifakı)
Kırklareli (İnece): Veysel Akman 
Kırklareli (Kavaklı): Gizem Bayram
Kırklareli (Üsküp): Mustafa Mat
Babaeski: Recep Özcan
Babaeski (Alpullu): Semih Meriç
Babaeski (Büyükmandıra): Hülya Gürman
Babaeski (Karahalil): Oğuzhan Meriç
Lüleburgaz: Armağan Ayyıldız
Lüleburgaz (Ahmetbey): Güldüren Başoğul

Lüleburgaz (Evrensekiz): Birol Özbay
Lüleburgaz (Büyükkarıştıran): Yakup Demir
Vize: Sedat Balkı
Vize (Çakıllı): Mehmet Bayram
Vize (Kıyıköy): İsmail Gök
Kofçaz: Aycan Elmaz
Demirköy: Muhlis Yavuz
Demirköy (İğneada): Murat Babat
Pınarhisar: Nedim Bars
Pınarhisar (Kaynarca): Halil İnan Mazman
Pehlivanköy: Semra Önem 


 İYİ Parti
Kırklareli (İnece): Nihat Evirgen
Babaeski: Ragıp Berk
Babaeski (Alpullu): Çülşah Akar Kazdal
Babaeski (Büyükmandıra): Çiler Çetiner
Lüleburgaz: Mustafa Kalecik
Lüleburgaz (Evrensekiz): Naki Karakuş
Vize: Harun Kıyar 

Pınarhisar: Mehmet Kapılı 


Saadet Partisi 
Kırklareli: Mithat Özdemir
Kırklareli (Kavaklı): Enes Aydın
Kırklareli (İnece): Emrullah Demir
Kırklareli (Üsküp): Salih Uyanık
Babaeski: Hüseyin Gündüz
Babaeski (Alpullu): Hüsamettin Paytar
Babaeski (Büyükmandıra): Muhammed Eymen Merdiven
Babaeski (Büyükmandıra Bağımsız): Hüseyin Özcan
Babaeski (Karahalil): Mehmet Furkan Bülbül
Lüleburgaz: Kenan Apaydın
Lüleburgaz (Ahmetbey): Seyit İbrahim İnci
Lüleburgaz (Evrensekiz): Pelin Aydın
Lüleburgaz (Büyükkarıştıran): Murat Öztürk

Vize: Kenan Köstekçi
Vize (Çakıllı): Aslı Ateş Yıldız
Vize (Kıyıköy): Ayşen Çay
Kofçaz: Zahide Tank
Pınarhisar: Güner Aydın
Pınarhisar (Kaynarca): Hüseyin Bal
Pehlivanköy: Enes Duman 


Demokrat Parti 
Vize: Bülent Türker 

Büyük Birlik Partisi 
Babaeski: Atilla Söylem 


 Bağımsız Türkiye Partisi
Kırklareli: Ahmet Can Kayacı

Babaeski: Güray Altıntaş
Pınarhisar: Zeliha Gülen
Demirköy: Nihat Akyüz
Vize: Ender Karabulut

Demokratik Sol Parti 
Kırklareli: Suat Bahçekapılı

Pınarhisar: Mustafa Cingöz
Demirköy (İğneada): Alaybey Fazlıoğlu

Türkiye Komünist Partisi:
Kırklareli: Buket Manap
Demirköy: Ahmet Çakmak
Vize (Çakıllı): Nagihan Açıkalın

 Bağımsız 
Kırklareli: Mehmet Siyam Kesimoğlu 

Babaeski: Ahmet Münür Bedelli


Etiketler; #kırklareli
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.