banner1199

banner1197

banner1203

Son dakika deprem haberleri... Manisa Akhisar'da deprem

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı verilerine göre, saat 23:10'da Manisa Akhisar'da 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin derinliği 5 kilometre olarak açıklandı.

YURT 28.01.2020, 23:20 29.01.2020, 00:19
Son dakika deprem haberleri... Manisa Akhisar'da deprem

Manisa'nın Akhisar ilçesinde 4,7 büyüklüğünde deprem oldu. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Akhisar ilçesinde saat 23.10'da 4,7 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Deprem, yerin yaklaşık 5,08 kilometre derinliğinde gerçekleşti.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü ise depremin büyüklüğünü 4.4, derinliğini ise 9 kilometre olarak açıkladı.

MANİSA VALİLİĞİ'NDEN AÇIKLAMA

Manisa Valiliği, merkez üssü Akhisar ilçesi olan 4,7 büyüklüğündeki depremden kaynaklanan herhangi bir olumsuzluk bulunmadığını bildirdi.

 Valilikten yapılan açıklamada, ilçede 23.10'da 4,7 büyüklüğünde deprem meydana geldiği hatırlatılarak, "An itibarıyla depremden kaynaklanan herhangi bir olumsuzluk bulunmamaktadır." ifadeleri kullanıldı. 

AFAD'DAN DEPREM SONRASI AÇIKLAMA

AFAD'dan deprem sonrası yapılan açıklamada, "Manisa’nın Akhisar ilçesinde meydana gelen 4,7 büyüklüğündeki #deprem sonrası, an itibariyle, olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır. Gelişmeleri takip ediyoruz." ifadelerine yer verildi.

SON DEPREMLER
İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın (AFAD) verilerine göre Türkiye'de kaydedilen son depremleri de aşağıdaki linkten bulabilirsiniz.

Tıklayınız


Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nün verilerine göre Türkiye'de kaydedilen son depremleri aşağıdaki linkten bulabilirsiniz.

Tıklayınız  

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)