banner1199

banner1197

banner1203

Ünlülerin avukatının ofisini soyanlar yakalandı

ÜNLÜLERİN avukatı olarak bilinen Okan Fenercioğlu’nun Bebek’te bulunan ofisine girerek hırsızlık yaptıkları iddia edilen 1'i kadın 5 kişi gözaltına alındı.

YURT 11.03.2016, 22:39
Ünlülerin avukatının ofisini soyanlar yakalandı

Sarıyer’de başka bir evde hırsızlık yaptıktan sonra yakalanan ve adliyeye sevkedilen şüphelilerden 2'sinin gündüzleri sevgili gibi sokaklarda dolaşarak soyacakları evleri belirledikleri, akşam da gelerek hırsızlık yaptıkları öğrenildi.
HIRSIZLIĞIN ARDINDAN GÖZALTINA ALINDILAR

Hırsızlık Büro Amirliği'ne bağlı ekipler Sarıyer’de yaptıkları operasyonda hırsızlık yaptıktan sonra kaçmaya çalışan 1'i kadın 5 kişiyi gözaltına aldı. Şüphelilerin üzerinde yapılan aramada az önce soydukları evden çaldıkları bir bilgisayar, bir cep telefonu ve bir miktar ziynet eşyası çıktı. Şüphelilerin daha önce kendilerini kovalayan polis ekiplerine çarparak kaçtıkları öğrenildi.

ÜNLÜ AVUKATIN OFİSİNİ SOYAN KİŞİLER OLDUĞU BELİRLENDİ

Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirilen şüphelilerin yapılan sorgusunda çok sayıda hırsızlık yaptıkları ortaya çıktı. Haklarında 5 ayrı hırsızlık dosyasından işlem yapılan şüphelilerin, geçtiğimiz ocak ayında ünlülerin avukatı olarak bilinen Okan Fenercioğlu’nun Bebek’te bulunan ofisinden hırsızlık yapan kişiler olduğu tespit edildi. 29 Ocak tarihinde meydana gelen olayda büroya giren hırsızlar işyeri kasasını açmışlar içindeki bir değerli saatle birlikte, içerde bulunan 2 bilgisayar ve 2 cep telefonunu alarak kaçmışlardı.

GÜNDÜZ EVLERİ BELİRLEYİP GECE SOYUYORLARMIŞ

Polis soruşturmasında şüphelilerin hırsızlıklarda izlediği yöntemler de ortaya çıktı. Şüpheliler arasında bulunan kadın hırsız 17 yaşındaki K.P.D.’nin çete elemanlarından biriyle gündüz el ele tutuşarak zengin semtlerde dolaştıkları ve soyacakları evleri belirledikleri tespit edildi. Daha sonra gece kiraladıkları otomobillerle belirlenen adreslere gelen çete üyelerinin, hırsızlık yaptıkları öğrenildi.

Poliste işlemleri tamamlanan şüpheliler adliyeye sevk edildi. DHA

Yorumlar (0)