10 Ocak Salı Konya ve Karaman'da okullar tatil mi

10 Ocak Salı Konya ve Karaman'da okullar tatil mi? Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Konya ve Karaman çevrelerinde kuvvetli yağışlara dikkat edilmesi konusunda uyarıda bulundu.

10 Ocak Salı Konya ve Karaman'da okullar tatil mi

10 OCAK SALI KONYA VE KARAMAN'DA OKULLAR TATİL Mİ

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Konya ve Karaman çevrelerinde kuvvetli yağışlara dikkat edilmesi konusunda uyarıda bulundu.

Yapılan açıklama şu şekilde:

Yarın (10.01.2017 Salı) sabah saatlerinden itibaren Batı Akdeniz'de başlayacak yağışların zamanla bölge geneline yayılması bekleniyor. Yağışların Antalya ve Mersin'in kıyı ve alçak kesimlerinde kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış (30-75 kg/metrekare); Antalya ve Mersin'in iç ve yüksek kesimleri (Rakımı 800 metre ve üzeri olan yerler), Isparta, Burdur ile Konya'nın güneybatı ve Karaman'ın güney ilçelerinde yoğun kar yağışı (20 cm üzeri) şeklinde olması bekleniyor. Kuvvetli yağışlarla birlikte rüzgarın güney yönlerden kuvvetli ve fırtına şeklinde esmesi beklendiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

ulusalkanal.com.tr

# 10 ocak salı konyada okullar tatil mi # 10 ocak salı karamanda okullar tatil mi # salı konyada okullar tatil mi # karamanda okullar tatil mi # yarın karamanda okullar tatil mi