Dhruv ne yapacak? Aşk Bir Rüya 22. yeni bölümde neler olacak? 10 Mart Salı 2020 Aşk Bir Rüya 22. bölüm fragmanı izle...

Her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Aşk Bir Rüya dizisinde neler yaşandı? İkimizin Yerine yeni bölümde neler olacak? 10 Mart Salı günü özeti... Aşk Bir Rüya dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Dizinin gerçek adı nedir?

Dhruv ne yapacak? Aşk Bir Rüya 22. yeni bölümde neler olacak? 10 Mart Salı 2020 Aşk Bir Rüya 22. bölüm fragmanı izle...

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Aşk Bir Rüya, hafta içi saat 21:30, hafta sonu saat 21:00'de ekranlara geliyor. Gerçek adı 'Thapki Pyaar Ki' olan 2015 yapımlı dizinin hikayesi; Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdır. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verip bir işe girer. Yeni işinde kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Thapki hayatının aşkını bulabilecek mi?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki'nin kalpleri ısıtan romantik, dram öyküsü her gün Kanal 7 ekranlarında...

Dizinin bugün yayınlanacak olan bölümünde; Thapki ile Dhruv'un düğünü tüm hızıyla devam eder. Bihaan ise annesinin sevgisini kazanmak için kurduğu hain planını devreye sokmuştur.

Dhruv'u bayıltıp kıyafetlerini çalan Bihaan, Thapki'yle evlenen kişi olur. Yüzü kapalı olduğu için kimsenin bundan haberi yoktur. Tüm gerçekler Dhruv uyandığında gün yüzüne çıkacaktır.

Dhruv uyandığında ise kendi kıyafetlerini giyinmiş olan Bihaan'ı görür ve acı gerçekleri ondan duyar. Dhruv çıldırmıştır, Bihaan bir an pişman olsa da annesi için yapamayacağı hiçbir şey yoktur...

Annesinin ise içi rahattır. Çünkü kekeme Thapki ona gelin olamayacaktır... Bihaan ise onun öz oğlu değildir.

AŞK BİR RÜYA 22. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ulusal.com.tr

# Aşk Bir Rüya # Aşk Bir Rüya 22. yeni bölüm # 10 Mart Salı  2020 # Aşk Bir Rüya 22. bölüm fragmanı izle